درباره نوسا

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ايران (نوسا) در سال 1367 با هدف فعاليت در زمينه نرم‌افزار و سخت‌افزار بنيان گذاشته شد و در طول سالیان گذشته، طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه های سیستم‌های مالی و سیستم‌های اطلاع‌رسانی و اتوماسیون مراکز اسناد و کتابخانه‌ها و فن آوری RFID را به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود دنبال نموده است. استمرار مطالعات کاربردی تیم طراحی نوسا و همچنین توجه به تغییرات تکنولوژیکی روزافزون در مقوله علم تولید نرم‌افزار موجب گردیده است که نرم‌افزارهای تولیدی شرکت نوسا، همواره به لحاظ کیفیت در بهترین سطح ممکن در زمان عرضه خود، ارائه شوند. اين شرکت از بخش‌هاى اصلی زير تشکيل شده است:

  •  طراحى و توليد نرم‌افزار
  •  پشتيبانى فني
  •  پشتيبانى نرم‌افزارهاى مالي
  •  پشتيبانى نرم‌افزارهاى اتوماسيون کتابخانه‌ها و مراکز اسناد
  •  پیاده سازی فن آوری RFID     


اصول کارى شرکت نوسا عبارتند از:
 توليد بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان
نرم‌افزارهای تولیدی شرکت نوسا به گونه ای طراحی شدند که کاربری آسان و کارائی فوق العاده آنها توجه همگان را به خود جلب می‌کند. این نرم‌افزارها همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 رضايت مشتريان
هنگامی که نرم‌افزارى از استحکام و ساختار علمى مناسبى برخوردار باشد به عبارتی به گونه‌ای مطلوب طراحی شده و مراحل تست مناسبى را پشت سرگذاشته باشد، کارآئى بهينه‌اى خواهد داشت. در اين حالت عملا کاربران بدون هيچ دلهره و دغدغه‌اى از نرم‌افزار استفاده می‌نمایند و اعتماد و اطمينان به نرم‌افزار، رضايت و آسودگی خاطر آنها را در پى خواهد داشت. نوشتار فوق باور و عقيده مسئولان نوسا بوده و شاهد اين مدعا استفاده از نرم‌افزارهاى اين شرکت در سراسر کشور پهناور ايران است. همانا رضايت و اعتماد مشتريان، مهمترین راز موفقیت شرکت نوسا در طى ساليان متمادی است و شاهد این ادعا استفاده از سیستم‌های اطلاع‌رسانی و کتابخانه نوسا در بیش از 500 مرکز و استفاده از نرم‌افزارهای مالی نوسا در بیش از 3000 مرکز در سراسر کشور می‌باشد.

نوسا همگام با رشد سريع تکنولوژى توليد نرم‌افزار و ساير علوم مرتبط، شرکتى در حال رشد بوده و هم‌اکنون بیش از 90 نفر نيروى متخصص در آن فعاليت دارند که عمده توان خود را بر محور توليد و ارائه خدمات پس از فروش نرم‌افزارها متمرکز ساخته‌اند.

شرکت نوسا، علاوه بر تهران در یزد، اصفهان، کرمان، مشهد و خرم آباد دفتر نمایندگی دارد و به تمام مشتريان خود در هر جاى ايران سرويس‌دهى و خدمات ارائه مى‌نمايد اين شرکت در حال حاضر جزء شرکت‌هاى طبقه‌بندى شده و به رسميت شناخته شده از سوى شوراى عالى انفورماتيک کشور مى‌باشد.
 

 

   

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس