نوسا و همکاری در امور آموزشی

در راستای تعامل بهینه کاربران با نرم‌افزار و در جهت بهبود روش‌های بکار‌گیری نرم‌افزار در مجموعه مربوطه، جدا از این که نگرش سازمانی باید تغییر نماید، نیازمند آموزش‌های مدون و کاربردی در زمینه نرم‌افزار مرتبط نیز می‌باشیم. این امر زمانی محقق می‌شود، که فارغ از مقوله مادی، ارتباط مستحکمی بین نهاد‌‌های آموزشی و شرکت‌های تولیدکننده نرم‌افزارهای تخصصی ایجاد گردد.

در همین راستا شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با هدف استفاده بهینه کاربران از نرم‌افزارهای نوسا در مجموعه خود، اقدام به همکاری با موسسات آموزشی ذیل نموده است.

جهت آشنایی با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی و بهره‌مندی از تسهیلات مربوطه، با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

      

شرکت راهبردهای تعالی مدیریت پایدار

واحد آموزش شرکت راهبردهای تعالی مدیریت پایدار، در راستای توسعه فرهنگ مدیریت یکپارچه سازمانی و استفاده بهینه و اثربخش از سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت (MIS) به کمک نرم‌افزارهای یکپارچه مالی، با نظارت شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) اقدام به طراحی و برگزاری دوره‌های کاربردی آموزش نرم‌افزار یکپارچه مالی نوسا در حوزه‌های مختلف مدیریتی و کارشناسی نموده است. در کلیه دوره‌های پایه و تخصصی علاوه بر ارائه پک کامل آموزشی که شامل سیستم مالی هدیه نوسا نیز می‌باشد،در پایان دوره پس از شرکت در آزمون تئوری و عملی و ارائه پروژه تخصصی، گواهینامه معتبر آموزشی از شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران به دانش‌آموختگان اعطا می‌گردد.
مؤسسه مهر دانش کرمان نیز که از سال ۱۳۸۸ برگزارکننده دوره‌های پایه و تخصصی آموزش نرم‌افزارهای مالی نوسا بوده است، هم اکنون تحت نظر گروه علمی شرکت مدیریت پایدار مشغول به ارائه خدمات آموزشی در استان کرمان می‌باشد.

مجتمع فنی تهران نوسا - مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران با دارا بودن عنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری، یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور شناخته می‌شود. این مرکز با دارا بودن بیش از 50 شعبه  در سراسر کشور و با استفاده از روش‌های نوین آموزشی سعی در آماده‌سازی کارآموزان جهت حضور موثر در بازار کار را دارد. در این راستا  با توجه به این موضوع که نرم‌افزار نوسا یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای روز بازار  می باشد و آشنایی با ساختار یکپارچه سیستم مالی نوسا نقش بسزایی در سازگاری کاربران با هرگونه  سیستم مالی را ایفا می‌نماید. مجتمع فنی تهران اقدام به برگزاری دوره‌های حسابداری مکانیزه و همچنین آشنایی با چرخه حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا، تحت قالب کلاس‌های آموزشی و کارگاهی نموده است. در این کلاس‌‌ها سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت مدون و کاربردی آموزش داده می‌شود. همچنین به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد و در انتهای دوره نیز گواهینامه مورد تایید شرکت نوسا به دانش آموختان اعطاء می‌گردد.

واحد آموزش شرکت راهبردهای تعالی مدیریت پایدار، در راستای توسعه فرهنگ مدیریت یکپارچه سازمانی و استفاده بهینه و اثربخش از سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت (MIS) به کمک نرم‌افزارهای یکپارچه مالی، با نظارت شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) اقدام به طراحی و برگزاری دوره‌های کاربردی آموزش نرم‌افزار یکپارچه مالی نوسا در حوزه‌های مختلف مدیریتی و کارشناسی نموده است. در کلیه دوره‌های پایه و تخصصی علاوه بر ارائه پک کامل آموزشی که شامل سیستم مالی هدیه نوسا نیز می‌باشد،در پایان دوره پس از شرکت در آزمون تئوری و عملی و ارائه پروژه تخصصی، گواهینامه معتبر آموزشی از شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران به دانش‌آموختگان اعطا می‌گردد.
مؤسسه مهر دانش کرمان نیز که از سال ۱۳۸۸ برگزارکننده دوره‌های پایه و تخصصی آموزش نرم‌افزارهای مالی نوسا بوده است، هم اکنون تحت نظر گروه علمی شرکت مدیریت پایدار مشغول به ارائه خدمات آموزشی در استان کرمان می‌باشد.

دانشگاه سراسری یزد      نوسا - دانشگاه سراسری یزد

دانشگاه یزد در ۱۸ بهمن ماه ۱۳۶۷ با پذیرش ۳۸ دانشجو در رشته عمران به طور رسمی آغاز به کار کرد. این دانشگاه در مهرماه سال ۱۳۷۰ دانشگاه تربیت معلم سابق یزد(دانش سرای عالی یزد) را تحت پوشش خود قرار داد و این دو مرکز آموزشی در یکدیگر ادغام شده و تحت عنوان "دانشگاه یزد" به فعالیت‌های علمی و آموزشی خود ادامه دادند.
در حال حاضر 8500 دانشجو در اين دانشگاه مشغول به تحصيل هستند كه 60 درصد آنها غيربومي هستند.
این دانشگاه با 18سال سابقه فعاليت به عنوان يك دانشگاه جوان و موفق در كشور در حال فعاليت است كه داراي 60 رشته كارشناسي و  35 رشته كارشناسي ارشد و 4 رشته دكترا می‌باشد. شرکت نرم افزار و سخت‌افزار ایران در راستای همکاری آموزشی با مراکز آموزش عالی معتبر در سراسر کشور و با توجه به نیاز دانشجویان رشته حسابداری به یادگیری نرم‌افزار کاربردی در زمینه رشته تحصیلی خود که مورد تائید جامعه حسابداران نیز باشد، اقدام به برگزاری کلاس‌های عملی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی نموده است. خاطر نشان باید نمود که به کلیه دانشجویان شرکت کننده در دوره‌های مذکور علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) نیز ارائه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد    نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

با توجه به توسعه روز افزون حضور نرم‌ افزارهای پر قدرت حسابداری در شرکت‌ها و موسسات و تمایل دانشجویان رشته حسابداری به فراگیری نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته تحصیلی خود، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اقدام به برنامه ریزی جهت افزایش مهارت دانشجویان این رشته تحصیلی برای حضور کارآمد در بازار کار نموده است.
در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در یکی از واحد های درسی اجباری رشته حسابداری تحت عنوان "کاربرد نرم افزار های رایانه‌ای در حسابداری"  دانشجویان را ملزم نموده که با جمع آوری فرم‌های مربوطه، اقدام به پیاده‌سازی عملیات مالی مجموعه مذکور در سیستم مالی هدیه نوسا نمایند. لازم به ذکر است کلیه اقدامات انجام شده به همراه اسناد و مدارک مربوطه به عنوان پروژه عملی در داخل کارگاه کامپیوتر توسط اساتید نوسا راهبری می‌شود.

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد                  نوسا - اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد                     

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد با دارا بودن بیش از 14 مرکز آموزشی مستقیم و بیش از 340 مرکز تابعه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزشی استان یزد می‌باشد که در 31 رشته آموزشی که یکی از آنها حسابداری می‌باشد دانشپذیر دارد.
طی تفاهم نامه آموزشی که در تاریخ 91/04/22 بین واحد آموزش شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و انجمن صنفی فنی وحرفه‌ای یزد منعقد شد، قرار بر این شد تا دوره‌های کاربردی سیستم مالی یکپارچه نوسا در این مراکز تحت استاندارد فنی و حرفه‌ای برگزار شود و گواهینامه معتبر پایان دوره، مورد تائید شرکت نوسا و انجمن صنفی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای به دانش‌آموختگان محترم ارائه گردد وجهت ممارست بیشتر دانش‌آموختگان محترم  به تک تک این عزیزان سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان     

نوسا - دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان

   

باتوجه به همکاری مدون آموزشی صورت گرفته بین پرسنل دفتر اصفهان شرکت نرم افزار و سخت‌ا‌فزار ایران (نوسا) و دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهلن، اساتيد صاحب فن رشته حسابداري  این دانشگاه با سيستم مالي يکپارچه نوسا بطور کامل آشنا شدند، کار آموزش کاربردي نوسا را در قالب پروژه تخصصي از پاييز 91 شروع نموده‌اند. لازم به ذکر است، ضمن اهداء بسته نرم‌افزاري سیستم مالی هدیه نوسا به دانشجويان، در پايان دوره  نیز از طرف شرکت نوسا به دانشپذیران، گواهينامه پايان دوره نيز اعطا خواهد شد.
 

موسسه آموزش عالي شهيد اشرفي اصفهاني       

نوسا - موسسه آموزش عالی شهید اشرفی اصفهانی

   

شرکت نوسا در راستاي تعامل با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي کشور درخصوص برگزاري دوره‌هاي آموزش حسابداري کاربردي و با هدف افزايش مهارت دانشجويان رشته حسابداري در ورود به بازار کار، پس از برگزاري موفقيت آميز اين دوره‌ها در دانشگاه اصفهان، موسسه آموزش عالي صبح صادق و همچنين مرکز رشد ICT شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان، اکنون اقدام به برگزاري کارگاه "آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا" در موسسه آموزش عالي شهيد اشرفي اصفهاني نموده است.
اين کارگاه بصورت متوالي برگزار می‌گردد و به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري سیستم مالی هدیه نوسا ارائه مي‌گردد. همچنين در پايان دوره از طرف شرکت به کليه دانشجويان، گواهينامه پايان دوره اعطا خواهد شد.

موسسه مشاوران تحلیل سیستم اصفهان                          

 نوسا - موسسه مشاوران تحلیل سیستم اصفهان

 

 

 

شرکت خدمات مالي و حسابداري گروه مشاوران تحليل سيستم با دارا بودن 3 شعبه در استان اصفهان، اولين کلينيک تخصصي حسابداري و حسابرسي در این استان مي‌باشد. همچنين اين مرکز با همکاري مرکز آموزش‌هاي آزاد دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاري دوره‌هاي حسابداري مي‌نمايد.
شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در ادامه برگزاري کارگاه‌هاي آموزش حسابداري کاربردي در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي کشور، اقدام به برگزاري کارگاه آموزش حسابداري در موسسه مشاوران تحليل سيستم اصفهان نموده است. اين کارگاه بصورت متوالي در هر ماه برگزار مي‌گردد و به‌ کليه شرکت‌کنندگان، بسته نرم‌افزاري
سيستم مالي هديه نوسا و گواهينامه پايان دوره ارائه مي‌گردد.

پارک علم و فن آوری استان یزد        

نوسا - پاک علم و فن آوری استان یزد

با توجه به گسترش حضور شرکت نوسا در استان یزد و اقبال عمومی موسسات و شرکت‌ها از سیستم مالی یکپارچه نوسا بسیاری از کاربران در استان مذکور خواهان یادگیری مباحث عملی حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌باشند. در همین راستا شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با تقبل هزینه برگزاری این کلاس‌ها، اقدام به برگزاری کلاس کاربردی حسابداری در قالب کارگاه عملی نموده است، این کلاس‌ها هر ماه یک بار در پارک علم و فناوری استان یزد برگزار می‌شود.
شایان ذکر است حضور در کلاس فوق بصورت رایگان می‌باشد و به کلیه شرکت‌کنندگان در این دوره سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه فنی حرفه‌ای شهید مهاجر اصفهان  

نوسا - دانشگاه فنی حرفه ای شهید مهاجر اصفهان

   

شرکت نوسا در ادامه برگزاري کارگاه‌هاي آموزش حسابداري کاربردي در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي کشور، اقدام به برگزاري کارگاه " آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا " در دانشگاه فني حرفه‌اي شهيد مهاجر اصفهان نموده است.
اين کارگاه بصورت متوالي برگزار می‌گردد و به کليه شرکت‌کنندگان، بسته نرم‌افزاري سیستم مالی هدیه نوسا ارائه مي‌گردد. همچنين در پايان دوره از طرف شرکت به کليه دانشجويان، گواهينامه پايان دوره اعطا خواهد شد.

 

 دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه                         

نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

 

یکی دیگر از مراکز آموزش عالی در استان اصفهان که اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده است، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد.
کلاس‌های مذکور بصورت کارگاه عملی برگزار می‌شود و به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري سيستم مالي هديه نوسا ارائه مي‌گردد. همچنين در پايان دوره از طرف شرکت به کليه دانشجويان اين کارگاه، گواهينامه پايان دوره اعطا خواهد شد.

 

موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان یزد      

نوسا - موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان یزد

                          

یکی از موسسات آموزشی معتبر در استان یزد که به امر آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در این استان می‌پردازد موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان یزد می‌باشد.این موسسه آموزش عالی، در قالب درس کاربرد نرم‌افزارهای رایانه‌ای در حسابداری که سه واحد اجباری می باشد اقدام به آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده است، قابل ذکر است که به کلیه شرکت کنندگان در این دوره سيستم مالي هديه نوسا ارائه مي‌گردد همچنین به دانش آموختان گواهی پایان دوره کلاس مذکور ارائه می‌شود.

دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد                         

نوسا - دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد

 

از جمله مراکز آموزشی در استان یزد که به آموزش کاربردی سیستم مالی نوسا  در این استان می‌پردازند می‌توان دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد را نام برد، این دانشگاه اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش نوسا تحت قالب کاربرد کامپیوتر در حسابداری نموده است، این کلاس‌ها بصورت مدون در ترم های آموزشی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود و به کلیه دانش آموختگان گواهی پایان دوره و همچنین سيستم مالي هديه نوسا ارائه مي‌گردد.

آموزشکده فنی و حرفه‌ای سماء خوراسگان

نوسا - آموزشکده فنی حرفه ای سماء خوراسگان

 

با توجه به استقبال کم نظیر دانشجويان و همچنين همکاري مدوني که از پاييز سال 90 بين شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ايران (نوسا) و آموزشکده فني و حرفه‌اي سماء خوراسگان صورت گرفته است، در سال‌های متمادی نيز دانشجويان با همکاري اساتید مربوطه، در حال آموزش نرم‌افزارهاي حسابداري، انبار و فروش در قالب يک پروژه تخصصي مي‌باشند.
لازم به ذکر است، به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري
سيستم مالي هديه نوسا اهدا می‌گردد. همچنين مقرر شده است به کليه دانشجوياني که موفق به ارائه پروژه تخصصي تعريف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت، گواهينامه پايان دوره اعطا گردد.
 

دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اردکان                                 

نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردکان

 

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در ادامه برگزاری دوره‌های کاربردی آموزش حسابداری مکانیزه با سیستم مالی یکپارچه نوسا، اقدام به برگزاری کلاس آموزش حسابداری کاربردی در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اردکان نموده است. این کلاس‌ها در قالب درس سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری، برگزار می‌شود. شایان ذکر است از کلاس‌های مذکور استقبال مناسبی از جانب دانش‌پذیران صورت گرفت، همچنین به کلیه شرکت کنندگان در این کلاس‌ها گواهی پایان دوره و سيستم مالي هديه نوسا ارائه مي‌گردد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی - واحد بروجن                              

نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

 

شرکت نوسا پس از برگزاري موفقيت آميز کارگاه‌ "آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا"در سال 90، در ترم‌های جديد آموزشی نيز اقدام به برگزاري کارگاه مذکور در دانشگاه آزاد اسلامي – واحد بروجن می‌نماید.
لازم به ذکر است، به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري
سيستم مالي هديه نوسا اهدا گرديد. همچنين مقرر شده است به کليه دانشجوياني که موفق به ارائه پروژه تخصصي تعريف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت نوسا، گواهينامه پايان دوره معتبر اعطا گردد.

موسسه آموزش عالی ملاصدرا یزد                   

نوسا - موسسه آموزش عالی ملاصدرا یزد

 

 

 

در راستای تعامل بهینه بین واحد آموزش شعبه یزد شرکت نوسا با مراکز آموزشی معتبر این استان، کلاس‌های آموزش حسابداری مکانیزه با سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی در موسسه آموزش عالی ملاصدرا در شهر یزد در حال برگزاری می‌باشد،این کلاس‌ها با استقبال خوبی از جانب دانش‌آموختگان مواجه شده است.
خاطر نشان باید نمود که به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور گواهی پایان دوره و همچنین سيستم مالي هديه نوسا ارائه می‌گردد.

 

موسسه آموزش عالی امین فولادشهر                  

نوسا - موسسه آموزش عالی امین فولادشهر

 

 

 

با توجه به گسترش برگزاري کارگاه‌های "آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا" در  موسسات آموزش عالي و دانشگاه‌ها در استان اصفهان، از آذر ماه سال 91 اولین دوره کارگاه آموزشي نرم‌افزار نوسا با همکاري پرسنل دفتر اصفهان در موسسه آموزش عالي امين فولاد شهر برگزار گرديد. در اين دوره دانشجويان با نحوه انجام يک پروژه واقعي در قالب نرم‌افزار نوسا آشنا می‌شوند. سپس به کليه فراگيران مذکور  سيستم مالي هديه نوسا ارائه می‌گردد.
 

دانشگاه آزاد اسلامی - واحد دولت آباد                         

 نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد

 

 

 

در راستاي همکاري شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ايران با مراکز آموزش عالي و دانشگاه‌ها بصورت کارگاه‌هاي آموزش حسابداري در استان اصفهان دانشگاه آزاد اسلامي – واحد دولت آباد نیز به جمع همکاران آموزشی نوسا پیوست. این واحد دانشگاهی اقدام به برگزاري کلاس‌هاي آموزش نوسا تحت قالب واحد درسي کاربرد کامپيوتر در حسابداري به عنوان یکی از واحدهای درسی اصلی رشته حسابداری نموده است. در اين واحد درسي دانش پذيران در قالب يک پروژه واقعي با مفاهيم حسابداري آشنا شده، و سپس به ثبت سند و گزارشگيري مي‌پردازند. به کليه دانشجوياني که اين واحد درسي را با موفقيت به پايان رسانند، از طرف شرکت گواهينامه پايان دوره و همچنين سيستم مالي هديه نوسا اعطاء خواهد شد.

موسسه آموزش عالی شاندیز                          

 نوسا - موسسه آموزش عالی شاندیز

 

 

 

موسسه آموزش عالی شاندیز با دارا بودن بیش از 1800 دانشجو در رشته‌های مختلف تحصیلی بالاخص حسابداری، یکی از مراکز معتبر آموزش عالی در استان خراسان رضوی می‌باشد که از اساتید به نام رشته حسابداری بهره می‌جویند.
با توجه به نیاز دانشجویان حسابداری این دانشگاه به یادگیری عملی یک نرم‌افزار معتبر در زمینه حسابداری و با توجه به اینکه
سيستم مالي هديه نوسا بسیار کارا جهت انجام  آموزش حسابداری می‌باشد همکاری آموزشی مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه شاندیز برقرار شده است که امید است این همکاری سالیان سال ادامه پیدا کند.

 

 دانشگاه علمی و کاربردی علویجه اصفهان              

 نوسا - دانشگاه علمی و کاربردی علویجه اصفهان

 

 

 

با استقبال اساتيد و دانشجويان دانشگاه علمي کاربردي علويجه از برگزاري موفقيت آميز کارگاه‌ "آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا"در سال 90، اين کارگاه يک روزه مجددا براي گروه‌هاي ديگري از دانشجويان در ترم های آتی برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است، به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري سيستم مالي هديه نوسا اهدا می‌گردد. همچنين مقرر شده است به کليه دانشجوياني که موفق به ارائه پروژه تخصصي تعريف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت، گواهينامه پايان دوره اعطا گردد.

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد                 

 نوسا - معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد

 

 

 

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد با دارا بودن 7 مرکز آموزش عمومی در سطح استان یزد مسئولیت نیازسنجی، تدوین، برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت را برعهده دارد. این مراکز که در شهرهای یزد (5 مرکز)، اردکان (یک مرکز) و میبد (یک مرکز) قراردارند سالانه پذیرای هزاران نفر از فراگیران می باشند که در دوره های گوناگون و در قالب گروه های آموزشی مختلف آموزش می‌بینند. یکی از گروههای آموزشی که دانشپذیران زیادی را بخود اختصاص داده است گروه حسابداری می‌باشد
طی تفاهم‌نامه آموزشی منعقد شده در تاریخ 91/04/01 بین واحد آموزش شرکت نوسا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد، قرار بر این شد که کلاس‌های کاربردی حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت مدون در این واحد آموزشی برگزار شود، در همین راستا کلیه اساتید مربوطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شدند و همچنین جهت ممارست دانشجویان محترم،
سيستم مالي هديه نوسا به آنها ارائه گردید
 

دانشگاه آزاد اسلامی - واحد شهر ری                              

نوسا - دانشگاه آزاداسلامی واحد شهر ری

 

 

 

یکی از دانشگاه‌های معتبر در جنوب شهر تهران که دارای رشته‌های تحصیلی متنوعی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد می‌باشد، دانشگاه آزاد اسلامی –  واحد شهر ری می‌باشد، که با دارا بودن بیش از 20000 دانشجو یکی از پر جمعیت ترین دانشگاه‌های کشور است. این مجموعه آموزشی دارای 6 دانشکده فعال می‌باشد که یکی از آن‌ها دانشکده حسابداری است.
با توجه به نیاز دانشجویان محترم رشته حسابداری به فراگیری کاربردی یکی از نرم افزارهای معتبر صنعت و با توجه به استقبال اساتید صاحب فن رشته حسابداری در بکارگیری سیستم مالی یکپارچه نوسا در کارگاه‌های آموزش حسابداری، همکاری مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه آزاد اسلامی – واحد شهر ری برقرار شد. در این دانشگاه کلیه کارگاههای آموزش حسابداری مجهز به سیستم مالی یکپارچه نوسا گردید و اساتید صاحب فن این رشته نیز با سیستم مالی یکپارچه نوسا بطور کامل آشنا شدند و کار آموزش کاربردی نوسا بصورت عملی شروع شد.
خاطر نشان باید نمود به کلیه شرکت کنندگان در کلاس‌های مذکور
سيستم مالي هديه نوسا اهدا می‌شود.

  مجتمع آموزشی آبان                                             

  نوسا - مجتمع آموزشی آبان

 

 

 

مجتمع آموزشی آبان در سال 1377 با دریافت مجوز آموزش دوره‌های کامپیوتر، از سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای استان کرمان، فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز در سال 1379 موفق به دریافت مجوز آموزش حسابداری از آن سازمان شد و تا کنون با بیش از 12 سال سابقه در زمینه حسابداری، بیش از 120 دوره حسابداری را برگزار نموده است. با توجه به سابقه موفق آموزشگاه آبان  در تدریس حسابداری، شرکت نوسا اقدام به همکاری آموزشی با این موسسه آموزشی نمود،  هم جهت با این اقدام، کلیه اساتید محترم این آموزشگاه با سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت عملی آشنا شدند و فرآیند آموزش حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا را آغاز نمودند. خاطر نشان باید نمود در پایان دوره آموزشی به کلیه دانشپذیران علاوه بر گواه آموزشی پایان دوره، سيستم مالي هديه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه‌ علمی و کاربردی شهرداری یزد                             

نوسا - دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری یزد

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی در مهرماه 1387 تاسیس شده و بر اساس قوانین، مصوبات و مقررات مربوطه اداره می‌شود. مركزعلمي-كاربردي شهرداري از سال 1387 با اخذ مجوز لازم از دانشگاه جامع علمي و كاربردي و با عنايت به همت و مساعدت جناب آقاي مهندس ميروكيلي شهردار محترم يزد و اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر يزد و همچنين همكاري و همت اعضاء محترم هيئت مديره و شوراي سازمان،‌ تأسيس گرديد. یکی از رشته‌های آموزشی این دانشگاه رشته حسابداری می‌باشد که دانشپذیران زیادی را به خود اختصاص داده است. با توجه به استقبال دانشجویان رشته حسابداری این دانشگاه نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزش کاربردی نرم‌افزار نوسا از پاییز سال 91 همکاری آموزشی مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران(نوسا) و دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری یزد برقرار گردید. امید است این همکاری سالیان سال ادامه داشته باشد. خاطر نشان باید نمود کلیه کلاس‌های آموزشی مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا مجهر به سيستم مالي هديه نوسا گردید و در پایان دوره مذکور به کلیه دانشجویان شرکت کننده گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تاًیید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران ارئه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد - اسلامشهر                        

نوسا - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

 

 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در شهرستان اسلامشهر واقع در جنوب غربي تهران با دوازده كيلومتر فاصله از تهران قرار دارد. این دانشگاه داراي کلیه مقاطع آموزشی بجز دکتری تخصصی در  سيستم‌هاي آموزشي تمام وقت، پاره وقت و آموزش معلمان و شش گروه عمده تحصيلي شامل: علوم انساني , حسابداري،علوم پايه ،فني و مهندسي، تربيت بدني و هنر فعاليت مي‌كند و 286 نفر عضو هيأت علمي تمام وقت دارد. یکی از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که همه ساله دانشجویان زیادی را در مقاطع تحصیلی مختلف جذب می‌نماید رشته حسابداری می‌باشد. با توجه به همکاری مدونی که از پاییز سال 90 بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر صورت گرفته است، دوره‌های آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی به عنوان یکی از کارگاه‌های آموزشی پرطرفدار در این دانشگاه در هر ترم آموزشی برگزار می‌گردد و به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سيستم مالي هديه نوسا ارائه می‌گردد.

 

موسسه آموزش عالی امام جواد (ع)          

  نوسا - موسسه آموزش عالی امام جواد


 

 

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) یزد در بین 70 دانشگاه برتر کشور قرار دارد. گروه آموزشی حسابداری این مؤسسه از مهرماه 1385 با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته حسابداری آغاز به کار نمود و از سال های 1386 و 1387 فعالیت های آموزشی خود را در مقاطع کارشناسی پیوسته حسابداری و کاردانی امور مالی و مالیاتی نیز گسترش داد. در حال حاضر این گروه با همکاری اساتیدی مجرب پذیرای قریب به 445 دانشجو در سه مقطع تحصیلی می باشد. همکاری شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با این موسسه آموزشی همزمان با هفته حسابدار در آذر ماه سال 91 آغاز گردید و قرار بر این شد که اساتید محترم رشته حسابداری این موسسه آموزشی طی یک دوره کوتاه مدت  با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شوند. همچنین در پایان هر دوره آموزشی به دانشجویان محترم علاوه بر سيستم مالي هديه نوسا، گواهینامه معتبر مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) ارائه گردد.

 

 

 

 

 

   

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس