نوسا - همکاری با موسسات خدمات مالی

 

نوسا - نظم بخشیدن به ساختارهای نامتقارن یک ارزش است

سیستم مالی یکپارچه نوسا به عنوان ابزاری کارآمد در حرفه حسابداری زمانی کارایی بهینه خود را به مرحله ظهور می‌‎رساند که در چارچوبی منسجم و منظم تحت نظارت مدیران مالی توانمند به اجرا در آید. در واقع هدایت سیستم یکپارچه مالی قدرتمند، نیازمند یکپارچه سازی فرآیندهای مالی سازمان با نگرش منطقی به مباحث مالی می‌باشد. در این شرایط بهره‌گیری از دانش و تجربه مدیران و مشاوران مالی که در تعامل با سیستم‌های یکپارچه هستند و نحوه استقرار و پیاده‌سازی آن در واحد اقتصادی مربوطه، جهت بهره‌گیری بهتر از نرم‌افزار، حایز اهمیت است.

باعث افتخار ما می‌باشد که در طول سالیان متمادی، مدیران و مشاوران مالی زیادی از موسسات خدمات مالی متفاوت ما را شریک خود در ارائه ارزش‌های ماندگار دانستند و سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان بستری امن برای هدایت رخدادهای مالی سازمان خود انتخاب نمودند.

در ادامه با برخی از این موسسات و مدیران مالی موفق آن که به عنوان هدایت کننده اصلی این جریان ایفای نقش می‌نمایند آشنا می‌شویم.

جهت آشنایی با راهکار سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه موسسات حسابداری و حسابرسی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راهکار سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی

 

موسسه حسابداری و خدمات مالی عادل 

با مدیریت جناب آقای محی الدین سراج

نوسا - موسسه حسابداری و خدمات مالی عادل

موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت عادل در تاریخ 1367/09/01 تحت شماره 3487 با موضوع حسابرسی – خدمات مالی و مدیریت – طراحی سیستم‌های مالی و صنعتی – مشاوره مالی و مالیاتی به ثبت رسیده است. هم اکنون 7 نفر نیروی متخصص در زمینه مالی دارد. هدایت این موسسه خدماتی به عهده جناب آقای محی الدین سراج می‌باشد. ایشان فارغ التحصیل رشته حسابداری در سال 57 از دانشگاه علامه طباطبایی هستند که 28 سال سابقه کاری در زمینه‌های مختلف حسابرسی – خدمات مالی که شامل مشاوره مالی و مالیاتی – طراحی سیستم‌های مالی و صنعتی – اصلاح حساب و قبول وکالت جهت تهیه لوایح دفاعیه پروژه‌های مالیاتی و شرکت در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی دارند.

آقای سراج از سال 72 تا کنون با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار می‌‍‌نمایند و امکانات زیر را به عنوان کارآمدترین امکانات سیستم مالی یکپارچه نوسا برای موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت عادل عنوان نمودند:

 • تغییر کدینگ و جابه جایی کدها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها) بدون اصلاح اسناد.
 • بهره گیری از مجموعه ها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها) به منظور گزارشات هدفدار و مرتب از حساب‌ها و تفصیلی‌ها
 • امکان استفاده از بخش و امکان تخصیص تفصیلی‌ها به یک بخش خاص
 • سهولت کاربری و سرعت در یادگیری نحوه کار با سیستم
 • نداشتن باگ و اشکال در سیستم
 • امکان تهیه پشتیبان و بازیابی آن بدون مشکل
 • امکان ایجاد دایرکتوری‌های متعدد (انواع سیستم اطلاعاتی مختلف برای شرکت‌های مختلف)

به بهانه بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) خدمت جناب آقای سراج رسیدیم و ضمن تقدیر و تشکر از ایشان بابت استفاده بهینه از سیستم مالی یکپارچه نوسا گفتگویی دوستانه  نیز با این عزیز داشتیم، امید است رهنمون‌های ایشان راهگشای ما در ارائه رسالت اصلیمان که همانا ارائه ارزش ماندگار است، باشد. در لینک زیر می‌توانید متن این مصاحبه را ملاحظه نمایید.

نوسا - متن کامل گفتگو با موسسات خدمات مالی

 

موسسه رایزنان مدیریتی پاسارگاد

با مدیریت جناب آقای مجتبی اسلامی فرد

نوسا

موسسه رایزنان مدیریتی پاسارگاد در روز 1386/11/15 فعالیت خود را آغاز و به طور رسمی در تاریخ  1388/10/23 طی شماره 25139  در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسیده است .در حال حاظر موسسه از همکاری 5 نفر کار شناس حسابداری با سابقه کاری میانگین 5 سال و  تعداد 7 کاردانی با میانگین سنوات کاری 7 سال بهره مند می‌باشد. هدایت این موسسه حسابداری را جناب آقای مجتبی اسلامی فرد که دارای سابقه 25 سال کار مالی در شرکت‌های تولیدی، خدماتی و بازرگانی مختلفی هستند و دانش آموخته رشته اقتصاد می‌باشند برعهده دارند.

آقای اسلامی فرد از روزهای ابتدایی تاسیس موسسه خدمات مالی رایزنان مدیریتی پاسارگاد با نرم افزار مالی نوسا کارکرده اند و سیستم مالی یکپارچه نوسا را در شرکت‌های زیادی مستقر نموده‌اند. ایشان عمده امکانات کارآمد نوسا ویژه موسسه مالی خود را به شرح زیر اعلام نمودند:

 • ایجاد پایگاه اطلاعاتی متنوع
 • گزارشات مناسب  
 • میانبرهای حرفه ای مورد لزوم جهت تسریع در کار
 • اصلاح حساب‌ها
 • مغایرت گیری اتوماتیک 
 • انتقال اطلاعات از نرم افزار به اکسل
 • از همه مهمتر پشتیبانی فنی و آموزشی از محسنات این نرم افزار می باشد

برای آشنایی با پرسنل موسسه رایزنان مدیریتی پاسارگاد و همچنین نحوه کار این موسسه حسابداری خدمت جناب آقای اسلامی فرد و همکاران محترمشان رسیدیم و گفتگوی دوستانه با این عزیزان داشتیم. متن این گفتگو را در لینک زیر می‌توانید مشاهده نمایید. 

 

موسسه حسابرسی لاله گواشیر

با مدیریت جناب آقای سید جواد عطایی          

موسسه حسابرسی لاله گواشیر در سال 1373 تاسیس شده و 14 نفر نیروی متخصص در زمینه مالی دارد این موسسه در دو بخش خدمات حسابداری و خدمات حسابرسی مشغول فعالیت می‌باشد، در زمینه خدمات حسابداری با شرکت‌های آبدیس جنوب، آبراه گستر کویر، ابرار صنعت ،محبوب تنظیف، فرزانگان شهر ما، سامان هدایت و دانشگاه غیر انتفاعی فرهیختگان ،قند فرهاد ، شرکت معدنی صنعتی آراگون و ....
و در زمینه خدمات حسابرسی با شرکت‌های رسانیر جنوب شرق، هاتف ارتباط، سلامت گستر ویشاد، پرستوی جنوب شرق و .... همکاری می‌نمایند.
آقای سید جواد عطایی به عنوان مدیر موسسه حسابرسی لاله گواشیر از سال 1367 فعالیت مالی خود را با موسسه حسابرسی مقایسه آغاز نموده و پس از کسب تجربه در شرکت‌های مس ،شرکت گاز، شرکت آب و فاضلاب،  موسسه لاله گواشیر را تاسیس نمودند. ایشان علاوه بر کار در موسسه حسابرسی لاله گواشیر به تدریس در دانشگاه نیز مشغول می‌باشند
آشنایی جناب آقای عطایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا بر می‌گردد به سال 78 در شرکت ملی صنایع مس ایران، از آن سال به بعد ایشان با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار می‌نمایند و نرم‌افزار نوسا را به سایرین نیز معرفی می‌نمایند. ایشان امکانات خاص سیستم مالی یکپارچه نوسا را به شرح زیر بیان کردند:

 • منوی تحلیل و ترازها 
 • محدود نبودن سطح های حساب 
 • تبدیل اطلاعات به EXCEL

به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت نوسا خدمت جناب آقای عطایی رسیدیم تا علاوه بر تقدیر از حضور ایشان در خانواده بزرگ مالی نوسا گفتگویی دوستانه با ایشان و سایر همکارانشان داشته باشیم، در لینک زیر متن این مصاحبه قابل رویت می‌باشد.

موسسه مالی مهر آسای امین 

با مدیریت جناب آقای مازیار زاهدیان

موسسه مهر آسای امین در سال 1382 تاسیس و دارای 8 نیروی متخصص در زمینه حسابداری می‌باشد. فعالیت اصلی این موسسه در ارائه سیستم و روش‌های کنترلی و ارائه نرم‌افزار، مشاوره، نظارت و آموزش پرسنل می‌باشد. هدایت این موسسه محترم به عهده جناب آقای مازیار زاهدیان می‌باشد. ایشان دارای 27 سال سابقه کار مالی در سطوح مختلف صنعت اعم از بازرگانی، خدماتی، مالی و صنعتی می‌باشد، ایشان در شرکت‌های مختلفی کار استقرار سسیستم نرم‌ افزاری و مشاوره مالی را برعهده دارند ایشان در سال 75 با سیستم‌های تحت DOS نوسا آشنا شدند و از سال 82 به بعد با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار نمودند ایشان موارد زیر را به عنوان مزایای سیستم مالی یکپارچه نوسا عنوان نمودند:

 • نگهداری حسابهای بیش از 20 شرکت در یک سیستم
 • قابلیت کپی کردن آسان چند سیستم اطلاعاتی
 • گزارش گیری‌های متنوع

با توجه به استفاده بهینه مهر آسای امین و بهانه بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت نوسا خدمت جناب زاهدیان عزیز رسیدیم و ضمن عرض ادب و تشکر از حضور ایشان در خانواده مالی نوسا گفتگویی دوستانه با ایشان داشتیم که در زیر متن این مصاحبه را ملاحظه می‌نماییم.

 

موسسه خدمات مالی و حسابداری امیرآتشانی

و همکاران

با مدیریت جناب آقای امیر آتشانی

          

موسسه خدمات مالی و حسابداری امیرآتشانی و همکاران در تاریخ 1378/4/22 تحت شماره 11227 با موضوع فعالیت مشاوره مدیریت، حسابرسی داخلی، تهیه قیمت تمام شده، بودجه نویسی و تهیه صورت مالی به ثبت رسیده است و تعداد نیروی انسانی متخصص آن هم اکنون نزدیک به 40 نفر می‌باشد. هدایت این موسسه خدماتی به عهده جناب آقای مسعود امیرآتشانی می‌باشد. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس حسابداری و دکترای تخصصی کسب و کار هستند که عمده فعالیت ایشان در زمینه مدیریت مالی، مدیریت منابع و تسهیلات مالی و معاونت بودجه شرکت‌های مختلفت در زمینه نفت است.
آقای امیرآتشانی از سال 71 تا کنون با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار می‌‍‌نمایند و امکانات زیر را به عنوان کارآمدترین امکانات سیستم مالی یکپارچه نوسا برای موسسه خدمات مالي و حسابداري اميرآتشاني و همكاران عنوان نمودند:

 • بهره گیری از مجموعه ها (حساب‌ها و تفصیلی‌ها) به منظور گزارشات هدفدار و مرتب از حساب‌ها و تفصیلی‌ها
 • سهولت کاربری و سرعت در یادگیری نحوه کار با سیستم
 • نداشتن باگ و اشکال در سیستم
 • امکان ایجاد دایرکتوری‌های متعدد (انواع سیستم اطلاعاتی مختلف برای شرکت‌های مختلف)
 • امکان تهیه گزارشات مدیریتی

با توجه به استفاده بهینه موسسه خدمات مالي و حسابداری اميرآتشاني و همكاران خدمت جناب امیرآتشانی عزیز رسیدیم و ضمن عرض ادب و تشکر از حضور ایشان در خانواده مالی نوسا گفتگویی دوستانه با ایشان داشتیم که در زیر متن این مصاحبه را ملاحظه می‌نماییم.
 

 

 

 

 

 

 

   

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس