۱۳۹۷
۱۳۹۵
۱۳۹۴
۱۳۹۳
۱۳۹۲
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
۱۳۸۸
۱۳۸۷
۱۳۸۶
۱۳۸۵
۱۳۸۴
۱۳۸۲
همه ماه‌ها
اردیبهشت
نسخه 6/01 سیستم مالی یکپارچه نوسا با امکانات جدید ارائه شد ۱۳۹۷/۲/۲۵

نسخه جدید سیستم مالی یکپارچه نوسا با امکانات جدید عرضه شد. برخی از امکانات جدید این سیستم عبارتند از:

 • ارائه گزارش فصلی فروش موضوع ماده 169 ق.م.م، بر اساس ساختار جدید
 • ارائه گزارش فصلی خرید موضوع ماده 169 ق.م.م، بر اساس ساختار جدید
 • ارائه گزارش فصلی پرداخت‌های مبتنی بر قرارداد موضوع ماده 169 ق.م.م، بر اساس ساختار جدید
 • پشتیبانی از پروتکل امن HTTPS  در زمان استفاده از سرویس SOAP

 

همچنین برای دریافت نسخه جدید و تغییر نسخه، علاوه بر مراجعه به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید با واحد پشتیبانی شرکت نیز تماس حاصل نمایید.

 

روز حسابدار، روز آفرینش ارزش‌های ماندگار گرامی باد ۱۳۹۵/۹/۱۵

حسابداری علم نظم بخشیدن است، نظم بخشیدن به موجودی ناآرام تحت عنوان پول، هدایت و کنترل این موجود سرکش در بستری متلاطم در میان حساب‌ها؛ رام نمودن این موجود سبب تعالی شرکت و اسیر آن شدن موجب زوال شرکت می‌شود.

یک حسابدار فهیم در هدایت جریان وجوه نقد در مسیر پر پیچ و تاب اسناد باید حداکثر درایت خود را به خرج دهد که ثبت رخدادها از مسیر امن خود خارج نشود زیرا طغیان این حجم اطلاعات سبب بروز خساراتی جبران ناپذیر به ساختار مالی شرکت می‌شود.

هر چه اطلاعات مالی شرکت منسجم‌تر و منظم‌تر ثبت، هدایت و کنترل شود نتایج بهینه تری عاید شرکت خواهد شد که این نتایج در قالب گزارشات مالی نمود پیدا می‌کند. هدایت این موجود نا آرام تحت عنوان پول، منجر به زنده شدن ساختار مالی و در نهایت پویایی سازمان می‌شود که خود جذب کننده دیگر  وجوه نقد در قالب سود با کیفیت می‌باشد، که این امر سبب حرکت رو به جلوی شرکت می‌شود. این است مسئولیت یک حسابدار مجرب به عنوان انسجام دهنده ساختار مالی یک بنگاه اقتصادی.

در دنیای آشفته امروز، نظم بخشیدن به ساختارهای نامتقارن یک ارزش است و این ارزش‌آفرینی هنری است ماندگار.


استقبال جامعه حسابداری از همایش بزرگ نوسا با موضوع "روباتِ مالی، ژرف اندیشی یا ساده‌انگاری" ۱۳۹۴/۱۰/۲۹

همایش روباتِ مالی، در مرکز بین‌المللی همایش‌های صدا و سیما برگزار گردید. در این همایش که استقبال جمع کثیری از مدیران و دست‌اندرکاران صنعت را به همراه داشت علاوه بر سخنرانی جناب آقای دکتر فریدونی (مدیر کل مالیات بر ارزش افزوده استان تهران) در رابطه با آخرین اصلاحات مالیاتی، مدیران و نقش آفرینان شرکت نوسا نیز به ایراد سخنرانی پرداختند که اهم موضوعات مطرح شده در این همایش به شرح ذیل می‌باشد.

 • روباتِ مالی، ژرف اندیشی یا ساده‌انگاری
 • نکاتی چند در خصوص اصلاحیه جدید قانون مالیات‌های مستقیم
 • اجبار به مکانیزاسیون، عواقب آن و لزوم شفافیت
 • افول سیستم‌های مالی بسته در رهگذار توسعه
 • مروری گذرا بر امکانات سیستم مالی یکپارچه نوسا
 • صورت‌های مالی قابل انطباق
 • معرفی نرم‌افزار جدید گردش کار و نگهداری اسناد
 • پروژه‌های آتی شرکت نوسا

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه "همایش روباتِ مالی، ژرف اندیشی یا ساده‌انگاری" در سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه مراجعه نمایید.

 

همایش روباتِ مالی - سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما

 

همایش روباتِ مالی - سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما

 

همایش روباتِ مالی - سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما

برگزاری سمینار آشنایی با سیستم مالی یکپارچه به مناسب هفته پژوهش در مشهد ۱۳۹۴/۱۰/۱

به مناسبت هفته پژوهش با همکاری دانشگاه بینالود و دفتر مشهد شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) سمیناری با موضوع آشنایی با تفکر سیستمی و سیستم‌های مالی یکپارچه برگزار گردید؛ در این سمینار علاوه بر سخنرانی موضوعی اساتید و مدیران دانشگاه؛ تعدادی از دست اندرکاران صنعت نیز به ایراد سخنرانی پرداختند؛ در این سمینار جناب آقای دکتر دهقان مدیر مالی سیمان شرق در رابطه با فاصله بین صنعت و دانشگاه به سخنرانی پرداختند و جناب آقای واسعی مدیر مالی شرکت نفت مشهد نیز به تداوم همکاری شرکت‌های نرم افزاری با دانشگاه و صنعت اشاره نمودند، همچنین جناب آقای دکتر علیزاده مدیریت دانشگاه و جناب آقای ولایتی معاونت پژوهشی دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند. در این سمینار آقای سعادت به نمایندگی از دفتر تهران شرکت نوسا در رابطه با تفکر سیستمی و سیستم‌های مالی یکپارچه و مفاهیمی همچون تمرکز اطلاعات و ساختارهای کدینگ یکپارچه مالی به ایراد سخنرانی پرداختند، همچنین سرکار خانم اسدزاده به نمایندگی از دفتر مشهد شرکت نوسا به معرفی شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و پیشینه کاری و تداوم فعالیت آتی شرک در استان خراسان و نیز به معرفی سیستم مالی هدیه نوسا که سیستمی کارآمد برای کار در محیط دانشگاه و کسب و کارهای کوچک می‌باشد پرداختند. در پایان این سمینار از دانشجویان و پژوهشگران برتر رشته حسابداری تقدیر به عمل آمد و به کلیه شرکت‌کنندگان در سمینار سیستم مالی هدیه نوسا اهدا گردید.

برگزاری اولین سمینار آشنایی با نگرش سیستمی و مفاهیم مرتبط با سیستم های یكپارچه مالی در دانشكده شریعتی ۱۳۹۴/۷/۱۲

 اولین سمینار آشنایی با نگرش سیستمی و مفاهیم مرتبط با سیستم های یکپارچه مالی در روز سه شنبه مورخه هفتم مهرماه سالجاری از ساعت ۹ الی 12 در آمفی تئاتر فاز ۳  دانشکده دکتر شریعتی دختران با حضور دانشجویان رشته‌های حسابداری، کارآفرینی و امور اداری، کامپیوتر، اساتید دانشکده و سایر علاقه‌مندان برگزار گردید.

موضوعاتی که در این سمینار مطرح گردید شامل آشنایی با نگرش سیستمی، سیستم‌های یکپارچه مالی، آشنایی با مفهوم پردازش اطلاعات و مدیریت فرایندها، معرفی سیستم‌های مدیریت اطلاعات ERP,MIS,BPMS ،آشنایی با مفهوم Total Solution در رابطه با سیستم های حسابداری و آشنایی اجمالی با سیستم مالی یکپارچه نوسا بوده است، همچنین در سمینار مذکور به موضوع توسعه رابطه صنعت و دانشگاه نیز پرداخته شد.

خاطر نشان باید نمود در این سمینار، مدیر گروه علوم اداری و حسابداری دانشکده فنی حرفه ای شریعتی سرکار خانم فامیلیان و جناب آقای مولایی و جناب آقای سعادت به نمایندگی از شرکت نوسا به ایراد سخنرانی پرداختند.


 

پایان دوره حسابداری با متد کارگاهی ویژه دانشجویان دانشگاه شریعتی ۱۳۹۴/۳/۷

اولین دوره حسابداری با متد کارگاهی ویژه دانشجویان با همکاری دپارتمان مدیریت دانش شرکت نوسا و دانشگاه  فنی و حرفه‌ای دختران با حضور 90 دانشجوی ممتاز در دانشگاه مذکور برگزار گردید. در این دوره دانشجویان با فرآیند راه اندازی یک شرکت از بدو تاسیس  تا اختتامیه و سندهای مالی مرتبط با آن آشنا شدند و کل فرآیند مذکور را در سیستم مالی هدیه نوسا پیادهسازی نمودند و گزارشات تحلیلی و کاربردی  لازم را از سیستم  مالی هدیه نوسا اتخاذ نمودند. در پایان دوره نیز به کلیه دانشجویانی که موفق به انجام پروژه مذکور شده  و ثبت‌های مالی را در سیستم مالی هدیه نوسا درج نمودند، گواهی پایان دوره، مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) ارائه گردید و دانشجویان برتر نیز به مجموعه‌هایی که نیازمند نیروی حسابدار مسلط به سیستم مالی نوسا هستند معرفی شدند.

برای آشنایی با دوره‌های کاربردی شرکت نوسا و نحوه همکاری با مراکز آموزشی می‌توانید از طریق پست الکترونیکی Training@nosa.com با ما در ارتباط باشید.

پیوستن بیش از 60 مجموعه تجاری جدید به خانواده بزرگ نرم افزار مالی نوسا در دو ماه اول سال 94 ۱۳۹۴/۳/۴

تجربه بیش از یک ربع قرن تعامل بهینه بین مشاوران خبره مالی و متخصصان صنعت نرم‌افزاری منجر به خلق اثری بی‌بدیل در حوزه سیستم‌های مالی شده است که استقبال روز افزون از این اثر و بازخوردهای موثر آن در صنعت، موید این موضوع می‌باشد.

بر خود می‌بالیم که صنایع مختلف کشورمان سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان راهکار نرم‌افزاری در ساختار مالی مجموعه خود انتخاب می‌نمایند و خرسندی خود را از این انتخاب به سایرین نیز انتقال می‌دهند، در حقیقت رمز رشد و پویایی روز افزون نوسا، رضایت و اطمینان خاطر مشتریان است که خود بهترین مبلغ نوسا است.

یکی از افتخارات شرکت نوسا این است که هر روز شاهد حضور یکی از مجموعه‌های موفق کشورمان در خانواده مالی نوسا هستیم، و این موضوع انگیزه پرسنل نوسا را برای خدمت رسانی به مشتریان دو چندان می‌نماید.

برای آشنایی با زمینه فعالیت‌های مشتریان جدید نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

همچنین جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درگاه ارائه انتقادات و پیشنهادات

همچنین برای آشنایی با راهکارهای یکپارچه نوسا و تنظیم قرار دموی حضوری می‌توانید از طریق پست الکترونیکی Sales@nosa.com با ما در ارتباط باشید.

 

برگزاری جشنواره روشنا با حضور شرکت نوسا به عنوان یکی از برترین شرکت‌های دانش بنیان کشور در دانشگاه علامه طباطبایی ۱۳۹۴/۳/۱

جشنواره روشنا با هدف ارتباط بین صنعت و دانشگاه و با معرفی شرکت‌های برتر در حوزه‌های مختلف صنعت به مدت 3 روز (27- 28 و 29 اردیبهشت1394) با حضور دانشجویان، اساتید دانشگاه علامه طباطبایی و نمایندگان صنایع مختلف در این دانشگاه برگزار گردید. درآغاز، ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر سلیمی در رابطه با ارتباط صنعت و دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند، همچنین جناب آقای دکتر الیاسی معاون سیاستگذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در رابطه با فرصت‌های شغلی در جامعه کنونی صحبت نمودند . در ادامه مدیر عامل شرکت  نوسا جناب آقای محمدزاده نیز در مورد فرصت‌ها و چالش‌ها پیش روی موسسات و شرکت های دانش بنیان در شرایط تحریم و پس از آن، سخنانی ایراد نمودند.  در این جشنواره دانشجویان با فرصت‌های شغلی  و مهارت‌های لازم جهت ورود به صنعت در قالب نشست های گروهی و پانل‌های آموزشی  آشنا شدند. در ادامه مراسم افتتاحییه با حضور اساتید و دانشجویان در غرفه ها انجام شد و بازدید کنندگان صنایع با نمایندگان صنوف و زمینه فعالیت شرکت ها آشنا شدند.

 

 

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم یکپارچه مالی نوسا با حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ۱۳۹۴/۳/۱

دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی به موازات جشنواره فرصت‌های شغلی روشنا، که با حضور شرکت‌های برتر ایران از جمله نوسا در این دانشگاه برگزار گردید، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی و کاربردی آشنایی با مفاهیم مرتبط با سیستم‌های یکپارچه مالی نمود، در این کارگاه، دانشجویان با مفاهیمی همچون نگرش سیستمی، سیستم‌های یکپارچه، ERP بایدها و نبایدهای پیاده سازی آن، مفهوم Total Solutions و دامنه کاربرد آن،  Replication  و چالش‌های پیاده سازی آن، مفهوم یکپارچگی و ملزومات آن آشنا شدند.
این سمینار مقدمه‌ای برای شروع دوره حسابداری با متد کارگاهی که از ابتدای ترم جدید تحصیلی در دانشکده حسابداری و مدیریت دانشگاه علامه ویژه دانشجویان دانشگاه مذکور، برگزار خواهد شد می‌باشد. 

برگزاری کارگاه آموزش سیستم مالی هدیه نوسا در دانشگاه شاندیز مشهد ۱۳۹۴/۳/۱

دانشگاه شاندیز مشهد که در یکی از مهمترین مناطق صنعتی استان خراسان قرار دارد، هفته آخر اردیبهشت ماه پذیرای کارشناسان نوسا جهت برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع آشنایی با سیستم مالی هدیه نوسا بود  در این کارگاه آموزشی که با همکاری پرسنل دفتر مشهد برگزار گردید، دانشجویان در قالب دو گروه 20 نفره با سیستم مالی هدیه نوسا بصورت عملی کارنمودند.

برای ارتباط با دفتر مشهد شرکت نوسا و آشنایی با دوره های برگزار شده ،می‌توانید از طریق پست الکترونیکی Training@nosa.com یا شماره تماس38828396 - 38828391 (051) با ما در ارتباط باشید.

 

ارائه نسخه جدید سیستم مالی یکپارجه نوسا (نگارش 406) ۱۳۹۳/۱۲/۲۷

رمز پویایی و ماندگاری مجموعه‌های رو به رشد، ارتباط موثر با صنعت دانش بنیان می‌باشد. شرکت نوسا در کنار مشتریان خود، با تمرکز به ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت، همواره ارتباط علمی متقابل و بهینه با کاربران نرم‌افزارهای مالی خود داشته است. این ارتباط مستمر منجر به جلوه‌گرشدن نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان همسو با نیازهای جدید صنعت حسابداری شده و آن‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل می‌نماید.
احترام به خواسته‌ها و نیازهای معقول مشتریان همواره جزء سیاست‌های اصلی شرکت نوسا می‌باشد. اینگونه درخواست‌ها، با طبقه‌بندی و اولویت‌دهی، تحت ساختاری یکپارچه در قالب سیستم‌های نرم‌افزاری نوسا در نسخه‌های جدید نمود پیدا می‌نماید.

 

نسخه جدید (نگارش 4.06) سیستم مالی یکپارچه نوسا با توجه به رویکردهای بالا در کمتر از 7 ماه از نسخه قبلی (ویرایش 4.05) در اسفند ماه 1393 بصورت رایگان در اختیار کاربران محترم شرکت نوسا قرار گرفت. در این نسخه امکانات مهمی همچون صدور اطلاعات برای سامانه نظارت الکترونیکی دیوان محاسبات کشور (طرح سنا)، سیستم متمرکز صدور اطلاعات به اکسل برای ارائه انواع صورتهای مالی و گزارش‌های برون سازمانی، تراز آزمایشی جامع  و ... به ساختار اصلی سیستم مالی یکپارچه نوسا اضافه شده است.

جهت اطلاع از سایر امکانات اضافه شده در نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید.          

 

همچنین برای دریافت نسخه جدید و تغییر نسخه، علاوه بر مراجعه به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید با واحد پشتیبانی نوسا تماس حاصل نمایید.
 

 

گردهمایی خانواده نوسا در استان یزد ۱۳۹۳/۸/۲۵

گردهمایی خانواده نوسا در استان یزد با استقبال کم‌سابقه جامعه حسابداری و با حضور جمع کثیری از مدیران و کارشناسان حوزه مالی  در شهر یزد برگزار گردید.

در این همایش آقایان محمدزاده، مولایی و سرکار خانم منصوری از مدیران شرکت نوسا به ایراد سخنرانی پرداختند، در پایان مراسم نیز از مشتریان و پرسنل شرکت نوسا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

برای اطلاعات بیشتر و همچنین مشاهده عکس‌های همایش مذکور به لینک زیر مراجعه نمایید.

همایش بزرگ نوسا در یزد

استخدام در واحد استقرار و پشتیبانی سیستم‌های مالی نوسا ۱۳۹۳/۷/۱

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)؛ با 25 سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و پیاده سازی نرم‌افزارهای حوزه مالی جهت تکمیل پرسنل واحد استقرار و پشتیبانی، از بین نیروهای مستعد و علاقه‌مند به یادگیری در محیطی دانش بنیان، پس از طی مراحل آموزشی رایگان و مصاحبه شغلی، اقدام به استخدام می‌نماید.

علاقه‌مندان می‌توانند رزومه خود را از طریق پست الکترونیکی Training@nosa.comدر اختیار شرکت نوسا قرار دهند تا پس از بررسی و نوبت‌دهی در کلاس‌های آموزشی مربوطه شرکت نمایند.

لازم به ذکر است که مرحله اول کلاس‌های آموزشی مذکور در سال 93، از اول آبان آغاز می‌گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه برگزاری کلاس‌ها می‌توانید با شماره تلفن 88822979 -  88835360 داخلی 1021 تماس حاصل نمایید.

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از شرکت نوسا ۱۳۹۳/۵/۲۲

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دیروز(سه شنبه) دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به همراه دکتر معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست به بازدید از مرکز رشد و شرکت نوسا که از جمله مجموعه‌های دانش بنیان حوزه فناوری می‌باشد، پرداختند.
براساس این گزارش، گفت و گو با کارشناسان و مسئولان شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) که مستقر در پارک فناوری پردیس می‌باشد از بخش‌های مهم این بازدید بوده است.

در این بازدید معاون رئیس جمهور با بیان این‌که دانشگاه و صنعت به صورت مستقیم نمی‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، افزود: در این میان به حلقه‌های واسطه‌ای همچون مراکز رشد، پارک های علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و... نیاز است تا بتوان نتیجه لازم را گرفت.
آقای ستاری رسالت اصلی پارک های علم و فناوری را حمایت از ایده‌های نو و خلاق، دانستند.

خانم ابتکار نیز در این دیدار گفت و گو با کارشناسان و مسئولان شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس، با محوریت حفاظت از محیط زیست، رفع آلودگی‌های موجود در آب و هوا، بررسی مقابله با ریزگردها و ایجاد راهکارهایی برای ارتقای کیفیت محیط زیست با بهره گیری از فناوری های نوین را در برنامه خود قرار داده بود.

http://www.isti.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=172&newsview=1694


 

 

 

نسخه جدید سیستم مالی یکپارچه نوسا با امکانات جدید در اختیار کاربران محترم قرار گرفت ۱۳۹۳/۵/۱۵

بزرگترین سرمایه‌های شرکت نوسا، مشتریان آن می‌باشند و ارتباط دائم و متقابل با مشتریان رمز پویایی شرکت نوسا است.
همگامی با مشتریان و تمرکز به ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت، منجر به جلوه‌گرشدن نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان شده و آن‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل می‌نماید.
احترام به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان همواره جزء سیاست‌های اصلی شرکت نوسا می‌باشد. نیازهای معقول مشتریان با طبقه‌بندی و اولویت‌دهی، تحت ساختاری یکپارچه در قالب سیستم‌های نرم‌افزاری نوسا در نسخه‌های جدید نمود پیدا می‌نماید و بصورت رایگان در اختیار تمام مشتریان محترم شرکت نوسا قرار می‌گیرد
.

نسخه جدید (نگارش 4.05) سیستم مالی یکپارچه نوسا با توجه به رویکردهای بالا در  مرداد ماه سال 93  پس از گذراندن موفق آمیز مراحل تست و رفع اشکال در اختیار کاربران محترم شرکت نوسا قرار گرفت. امید است مانند نسخه‏‌های قبلی سیستم مالی یکپارچه نوسا که برطرف کننده بسیاری از نیازهای جاری مشتریان محترم شرکت نوسا بوده است، به ایفای نقش موثر خود بپردازد. در این نسخه امکاناتی مهمی همچون برگه‌های رسید موقت انبار و سازگاری کامل سیستم مالی یکپارچه نوسا با SQL Server 2012, 2014  به ساختار اصلی سیستم اضافه شده است، جهت اطلاع از سایر امکانات نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید.           

همچنین جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درگاه ارائه انتقادات و پیشنهادات

 

استقبال کم نظیر مشتریان از نسل جدید سیستم مالی یکپارچه نوسا در سه ماه اول سال 93 ۱۳۹۳/۴/۱۰

تجربه بیش از یک ربع قرن تعامل بهینه بین مشاوران خبره مالی و متخصصان صنعت نرم‌افزاری منجر به خلق اثری بی‌بدیل در حوزه سیستم‌های مالی شده است که استقبال روز افزون از این اثر و بازخوردهای موثر آن در صنعت، موید این موضوع می‌باشد.

با افتخار لیست مشتریان ذیل را که در چند وقت اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند و سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان راهکار نرم‌افزاری در ساختار مالی مجموعه خود انتخاب نمودند اعلام می‌داریم.

 • اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف روستایی استان یزد
 • اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف روستایی شهرستان خاتم
 • امور مالی خاص قوه قضائیه
 • آژانس آوینا سیر پرستو
 • باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري سيرجان
 • تعاونی فرش دستباف روستایی شهرستان مهریز
 • خدمات هوایی دانشمند سیر کویر
 • روزنامه شرق
 • شرکت ابریشم شیمی
 • شرکت ابزار درمان
 • شرکت اطلس کیمیا البرز
 • شرکت اعتماد تجارت آسيا
 • شرکت افرا کاراب یزد
 • شرکت امیدان پلاست
 • شرکت ایران زمین
 • شرکت آجر قدیر
 • شرکت آفتاب ساحل قشم
 • شرکت آمایش داده‌های صدف
 • شرکت آیسا گشت کویر
 • شرکت برگ سفید
 • شرکت بهساز سیستم
 • شرکت بهینه سازان بنادر اروند
 • شرکت پایا طرح و فرم
 • شرکت پرتو اطلس یزد
 • شرکت پشم تاب ایران
 • شرکت تاک فام
 • شرکت تعاونی خدماتی درمانی زنان سروستان
 • شرکت تعاونی زکریا جهرم
 • شرکت تعاونی فرش دستباف روستایی گلنار تفت
 • شرکت تعاونی گونی بافی خوش بافت سمنان
 • شرکت تعاونی مصرف محلی توحید جهادیه سمنان
 • شرکت تولید مرغ شناطیران
 • شرکت تولیدی بازرگانی شکوه فکر فردا
 • شرکت تولیدی پروفیل آلومینیوم آزادگان کویر
 • شرکت تولیدی در یزد
 • شرکت تولیدی هومان شیمی
 • شرکت چای گلوار
 • شرکت حفاظ فلز کویر
 • شرکت خدمات عملیاتی پتروشیمی فارس
 • شرکت خدماتی شهرک صنعتی 2 فولاد
 • شرکت درسان کلوت کویر
 • شرکت راستین کویر
 • شرکت راهبران آسیا
 • شرکت رایدان
 • شرکت رسا فارمد
 • شرکت رنگ و تکمیل آذر یزد
 • شرکت روش سازان صنعت
 • شرکت روهین افروز
 • شرکت ره ساز نمای یزد
 • شرکت ساختمانی بانه
 • شرکت سازه های نوین کریج بن
 • شرکت سپاهان شیمی
 • شرکت سپید افرا
 • شرکت سرامیک پارسیان صنعت روایی
 • شرکت سلولز پوشش سپاهان
 • شرکت سیمرغ صنعت
 • شرکت شهرکهای صنعتی
 • شرکت صنا اوج
 • شرکت صنایع غذایی بن مهک
 • شرکت صنایع کابل کاشان
 • شرکت صنعت سامانه فردا
 • شرکت عالی عمارت یزد
 • شرکت فراپوش رنگ پارسیان
 • شرکت فرس
 • شرکت فنی مهندسی توسعه گران راستاد
 • شرکت فولاد آلیاژی ایران
 • شرکت فولاد روانشیر
 • شرکت کابل سازان یزد
 • شرکت کاوش کوير سپاهان
 • شرکت کران ماکارون میبد
 • شرکت کشتیرانی پیوند ناو دریا
 • شرکت کفش درخشان یزد
 • شرکت کوشا هوشمند
 • شرکت کویر مس مشترق زمین
 • شرکت کیان کابل یزد
 • شرکت گوشت یزد
 • شرکت گوهر سنگ
 • شرکت لعاب سازی مهر گل
 • شرکت لوله و اتصالات شادی کویر یزد
 • شرکت محیا باف
 • شرکت مدیریت ارتباطات عصر آدنیس
 • شرکت مهساز بنای یزد
 • شرکت مهندسین مشاور مهاب یزد
 • شرکت ندای نسل  تجارت
 • شرکت نساجی اطلس
 • شرکت نفتون جم
 • شرکت نگین پودر کیمیا کویر
 • شرکت نیرو گستر یزد
 • شرکت نیکان پخش
 • شرکت همیار دشت آبرون
 • شرکت هواپیمایی آریا تور قشم
 • شرکت یازرگانی حاج مهدی کربلائیان
 • شرکت یاس پلاستیک
 • شرکت یزد فاستون
 • شرکت یزد فاستون
 • شركت بازرگاني باياگستر جنوب شرق
 • شركت پيشرو ريحانه
 • شركت تعاوني كامياران بابك
 • شهرداري بزنجان
 • فرمانداری شهرستان بافق
 • گروه فنآوران هوشمند بهسازان فردا
 • مجموعه فرهنگي خدماتي سرچشمه رفسنجان (سقاخانه ابوالفضل)
 • مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 1 یزد
 • مرکز جراحی ارم
 • مرکز مديريت حوزه علميه اصفهان
 • معاونت فرهنگی قوه قضائیه
 • موسسه اطلاع رسانی علیم
 • موسسه جامعه الزهرا
 • موسسه نظم گستران شفق
 • نمایندگی ایران خودرو - کربلائیان
   

برای آشنایی با زمینه فعالیت‌های مشتریان نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

همچنین جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درگاه ارائه انتقادات و پیشنهادات

برگزاری کارگاه آموزش نرم‌افزار مالی نوسا در دانشگاه تابران مشهد ۱۳۹۳/۲/۱۱

یکی از رسالت‌های شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)، گسترش فرهنگ آموزش کاربردی نرم افزار در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در قالب کارگاه  آموزشی در سراسر کشور، می‌باشد. در همین راستا همکاری مدونی بین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در شهر مشهد صورت گرفته است. یکی از مراکز آموزش عالی که در سال جدید اقدام به همکاری آموزشی با شرکت نوسا نموده است موسسه آموزش عالی تابران مشهد می‌باشد. موسسه آموزشی مذکور در اردیبهشت ماه سال 93  با همکاری دو تن از اساتید مجرب این دانشگاه که مسلط به سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌باشند، اقدام به برگزاری همایش آموزشی با رویکرد آموزش نرم افزار مالی نوسا با حضور بیش از 120 نفر از دانشجویان دانشگاه مذکور نمودند. خاطر نشان باید نمود به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا و گواهی آموزشی مبنی بر گذراندن دوره مذکور تعلق می‌گیرد. برای آشنایی بیشتر با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها می‌توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

آغاز دور دوم کارگاه آموزش حسابداری با نرم‌افزار نوسا در دانشگاه شریعتی دختران تهران ۱۳۹۳/۲/۸

با توجه به استقبال صورت گرفته از سمت دانشجويان محترم دانشگاه شريعتي دختران از کلاس هاي برگزار شده حسابداري با رويکرد کارگاهي در دانشگاه مذکور، دور دوم اين کلاس‌ها نيز با همکاري دو تن از اساتيد برجسته دانشگاه شريعتي تهران (این اساتید در دفتر مرکزی شرکت نوسا در دوره آموزشی ویژه اساتید شرکت نموده‌اند و  به عنوان نماینده آموزشی شرکت نوسا در دانشگاه مذکور مشغول فعالیت می‌باشند) در قالب دو کارگاه آموزشي در روزهاي دوشنبه و چهارشنبه برگزار مي‌گردد.
در دوره مذکور دانشجويان با مفاهيم کاربردي حسابداري به کمک سيستم مالي يکپارچه نوسا آشنا مي‌شوند. همچنين براي ممارست بيشتر دانشجويان، سيستم مالي هديه نوسا براي کار در منزل در اختيار دانشجويان محترم قرار مي‌گيرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

آغاز همکاری آموزشی شرکت نوسا با مرکز آموزشی خانه مدیران سمنان ۱۳۹۳/۲/۶

مرکز دانش بنيان آموزش و پرورش خانه مديران با همکاري شرکت نرم افزار و سخت افزار ايران (نوسا) اقدام به برزگراي کارگاه آموزش نرم افزار نوسا در شهر سمنان نموده است. اساتيد محترم مرکز آموزشي مذکور در دفتر مرکزي شرکت نوسا در دوره آموزش کاربردی نرم افزار نوسا شرکت نموده‌اند و به عنوان نماينده آموزشي نوسا در شهرستان مذکور مشغول به تدريس مي‌باشند. شایان ذکر است که به کليه شرکت کنندگان در دوره مذکور پس از اتمام موفق آميز دوره گواهينامه آموزشي از طرف شرکت نوسا همراه با سيستم مالی هديه نوسا برای ممارست بیشتر در منزل ارائه مي‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

آغاز دوره جديد کارگاه آموزش حسابداري با متد کارگاهي در مجتمع فنی تهران ۱۳۹۳/۲/۲

دوره جديد کارگاه آموزش حسابداري با متد کارگاهي با هدف آموزش نیروی حسابداری ویژه بازار کار در مجتمع فني تهران از اول اردیبهشت ماه سال 93 آغاز گرديد. همانند سال‌های گذشته، کارشناسان شرکت نوسا در کنار اساتید مجتمع فنی که مسلط به سیستم مالی یکپارچه نوسا هستند، به پشتیبانی از اساتید و دانشجویان محترم می پردازند، علاوه بر این در سال جدید برای شرکت کنندگان در دورهای مذکور از طرف شرکت نوسا در قالب 3 جلسه کارگاه آموزش نرم افزار  نوسا بصورت اختصاصی و رایگان برگزار می‌گردد. در این کارگاه کارآموزان عزیز مفاهیم یاد گرفته شده  در طی دوره را بصورت عملی در سیستم مالی هدیه نوسا ثبت می‌نمایند و گزارشات  تحلیلی مورد نیز خود را از سیستم اتخاذ می‌نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق پست الکترونیکی زیر در تماس باشید.

training@nosa.com

لیست مشتریانی که در هفته‌های پایانی سال 92 به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۱۲/۲۸

ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از موفقیت و شادکامی برای شما مشتریان محترم شرکت نوسا، لیست مشتریانی را که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند را به استحضار می‌رسانیم.

امید است در سال جدید با خدمات پشتیبانی به‌هنگام و بهینه‌تر نسبت به سال گذشته، رضایت خاطر بیش از پیش مشتریان محترم شرکت نوسا را، به عنوان توشه راه خود، در رسیدن به هدف عالی نوسا که همانا خلق ارش ماندگار است، به همراه داشته باشیم.

 • شرکت آزمون سنجش اکسيژن سپاهان
 • شرکت بستی لیموناد
 • شرکت کالای برق منتظر
 • اتحاديه آرايشگران زنانه
 • انجمن خيريه حمايت از بيماران ديابتي كل كشور - استان كرمان
 • انجمن صنفی شرکتهای ساختمانی - تاسیساتی و راهسازی استان یزد
 • حرم مطهر امامین جوادین (ع) کاظمین
 • دانشکده مهندسی انرژی صنعتی شریف
 • دانشگاه علمی و کاربردی هوشمند سازه آروین آرا
 • شرکت ایمن سازان ایساتیس
 • شرکت آب و فاضلاب استان ایلام
 • شرکت آپرین خودرو آسیا
 • شرکت آذین اندیشه البرز تهران
 • شرکت آرتا کیش
 • شرکت بازرسی فنی بین المللی بازآفرینان صنعت جنوب
 • شرکت بسته بندی شادمهر
 • شرکت بین المللی بالار صنعت خاوران
 • شرکت پادیاب تجهیز
 • شرکت پارت فولاد سا
 • شرکت پرتو درمانی امید عظیمیه کرج
 • شرکت پوشش های نانو ساختار
 • شرکت تاسیساتی دریا کار
 • شرکت تعاونی حسابداری آزاد اندیشان تفت
 • شرکت تعاونی خدمات فنی فولاد یزد
 • شرکت تعاونی درب و پنجره سازان استان یزد
 • شرکت تعاونی دشت چم تفت
 • شرکت تعاونی فرش دستباف روستایی اشکذر
 • شرکت تعاونی مسکن کارکنان تربیت بدنی
 • شرکت تک لاد
 • شرکت توسعه تجارت آتیه البرز
 • شرکت تولیدی صنایع پلیمری یزد اتصال
 • شرکت تولیدی ملامین یزد گل
 • شرکت جام شیرین
 • شرکت حمل و نقل اطمینان بار
 • شرکت خدمات بازرگانی معادن و فلزات غیر آهنی
 • شرکت رعدآسای غدیر
 • شرکت روشاک دریا
 • شرکت زیبا سرای پاکان
 • شرکت زینو طب مانا
 • شرکت سارینا کیش
 • شرکت سپهر سنگ
 • شرکت سفال مینا
 • شرکت سیما گستران شهر پیمان
 • شرکت صانع نوین
 • شرکت صبا سل آریا
 • شرکت صنایع غذایی نشاط آور
 • شرکت عمران گستر پوریا
 • شرکت عمرانی بستر سازان کویر
 • شرکت فنی مهندسی امن پردازان کویر
 • شرکت کاسپین کود گلستان
 • شرکت کاشی کویر
 • شرکت کتاب گستر
 • شرکت کنکاش پرهام بن کویر
 • شرکت لامپ یزد شهاب
 • شرکت ملی صنایع مس ایران
 • شرکت مهندسی روناک
 • شرکت ناظران کار
 • شرکت یکتا ایده شرق
 • شركت تعاوني مسكن برق
 • شهرداری دشت کار
 • شهرداری زهکلوت
 • صندوق قرض الحسنه سلمان شهرداری
 • کانون  کارشناسان رسمی دادگستری استان قم
 • گروه مجتمع صنعتی فناوران صنعت بردسیر
 • مجتمع کشت و صنعت شریفان
 • مسجد مقدس جمکران
 • موسسه توانبخشی و نگهداری بچه‌های آسمان
 • موسسه توسعه آسمان هنر
 • موسسه حافظ گستر سراج
 • موسسه خدمات مدیریت بصیر اندیش مهر
 • موسسه خدمات مسافرتی عصر هدی
 • مهندسین مشاور طرح و ساخت شمس العماره
   

برای آشنایی با زمینه فعالیت‌های مشتریان نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

همچنین جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درگاه ارائه انتقادات و پیشنهادات

ارائه نسخه جدید سیستم مالی یکپارچه نوسا در آستانه سال جدید هجری شمسی ۱۳۹۲/۱۲/۲۶

بزرگترین سرمایه‌های شرکت نوسا، مشتریان آن می‌باشند و ارتباط دائم و متقابل با مشتریان رمز پویایی شرکت نوسا است.
همگامی با مشتریان و تمرکز به ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت،  منجر به جلوه‌گرشدن نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان شده و آن‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل می‌نماید.
احترام به خواسته ها و نیازهای مشتریان همواره جزء سیاست‌های اصلی شرکت نوسا می‌باشد. نیازهای معقول مشتریان با طبقه‌بندی و اولویت‌دهی، تحت ساختاری یکپارچه در قالب سیستم‌های نرم‌افزاری نوسا در نسخه‌های جدید نمود پیدا می‌نماید و بصورت رایگان در اختیار تمام مشتریان محترم شرکت نوسا قرار می‌گیرد
.

نسخه جدید (نگارش 4.03) سیستم مالی یکپارچه نوسا با توجه به رویکردهای بالا در  نیمه دوم اسفند سال 92 در اختیار کاربران محترم شرکت نوسا قرار گرفت. جهت اطلاع از امکانات نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید.           

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۱۱/۲

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با در نظر گرفتن این مهم که ارائه نرم‌افزار با کیفیت مهمترین اصل در احترام به نیاز مشتری می‌باشد، اقدام به تولید سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده‌ است. رعایت این اصل در کنار ارائه خدمات پشتیبانی رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و.. ) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا  و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان، منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نمایید.

 • انجمن صنفی شرکتهای ساختمانی - تاسیساتی و راهسازی استان یزد
 • شرکت ایمن سازان ایساتیس
 • شرکت آذین اندیشه البرز تهران
 • شرکت بستی لیموناد
 • شرکت پوشش های نانو ساختار
 • شرکت تعاونی خدمات فنی فولاد یزد
 • شرکت تعاونی مسکن کارکنان تربیت بدنی
 • شرکت توسعه تجارت آتیه البرز
 • شرکت حمل و نقل اطمینان بار
 • شرکت رعدآسای غدیر
 • شرکت روشاک دریا
 • شرکت زینو طب مانا
 • شرکت صانع نوین
 • شرکت صبا سل آریا
 • شرکت صنایع غذایی نشاط آور
 • شرکت کنکاش پرهام بن کویر
 • شرکت مهندسی فن آفرین حصین قشم
 • شهرداری دشت کار
 • شهرداری زهکلوت
 • صندوق قرض الحسنه سلمان شهرداری
 • گروه مجتمع صنعتی فناوران صنعت بردسیر
 • مسجد مقدس جمکران
 • موسسه توانبخشی و نگهداری بچه‌های آسمان
 • موسسه توسعه آسمان هنر
 • موسسه حافظ گستر سراج
 • مهندسین مشاور طرح و ساخت شمس العماره

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۱۰/۱

بزرگترین سرمایه‌های هر شرکتی مشتریان آن می‌باشند، باعث افتخار ما می‌باشد که هر روز به تعداد سرمایه‌های شرکت نوسا افزوده می‌شود. این امر وظیفه ما را سنگین تر می‌نماید، امید است با خدمات پشتیبانی بهینه بتوانیم تعامل سازندهی با مشتریان محترم شرکت برقرار نماییم.


در زیر لیست مشتریانی که در روزهای اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند را ملاحظه می‌نماییم.

 • اتحادیه موسسات قرآن
 • اداره کل ثبت احوال استان یزد
 • شرکت البرز بازرگان پارس
 • شرکت امرا فر
 • شرکت امیر سازان آریا
 • شرکت پارس گستر امیتیس
 • شرکت پیمانکاری ساختمان ایثار
 • شرکت تعاونی مسکن کمیته امداد لرستان
 • شرکت تلاشگران عمران تجارت نقش جهان
 • شرکت خدماتی شهرک صنعتی جهان اباد میبد
 • شرکت ساختمانی برج راه
 • شرکت سینا کارتن
 • شرکت شن و ماسه سبز دماوند
 • شرکت عمارات نیسان
 • شرکت عمران و مسکن سازان آذربایجان غربی
 • شرکت فولاد البرز ایرانیان
 • شرکت کانی کاوان سمنگان
 • شرکت کیهان موتور آرین
 • شرکت ناوک شهاب شرق
 • موسسه حسابداری فرساد اربابی

جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

جهت ورود به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا

 

برگزاری کارگاه آموزش حسابداری با نرم افزار نوسا در دانشگاه آزاد - واحد مبارکه به مناسبت هفته پژوهش ۱۳۹۲/۹/۲۷

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) به مناسبت هفته پژوهش و با توجه به برگزاري موفقيت آميز دوره هاي "آموزش حسابداري در چارچوب سيستم مالي يکپارچه نوسا" در استان اصفهان، این‌باراقدام به برگزاري دوره جدید کارگاه آموزشي دردانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه، در دو گروه صبح و بعدازظهر نموده است.
اين کارگاه بصورت يکروزه برگزار گرديد و به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري سیستم مالی هدیه نوسا ارائه گردید. همچنين در پايان دوره از طرف شرکت نوسا به کليه دانشجويان شرکت کننده در این دوره، گواهينامه پايان دوره اعطا گردید.

برای آشنایی بیشتر با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همکاری در امور آموزشی و پژوهشی

برگزاری کارگاه آموزش حسابداری با نرم افزار نوسا به مناسبت هفته حسابدار در شهر قم ۱۳۹۲/۹/۱۷

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا)، همزمان با هفته حسابدار و طی روال هر ساله شرکت،  اقدام به برگزاری کارگاه آموزش عملی حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا نمود. در این راستا بنا به تقاضای دانشکده فنی و حرفه‌ای قم و با توجه به تجربه موفق برگزاری این کارگاه آموزشی در سال گذشته و استقبال کم نظیر دانشجویان حسابداری دانشکده مذکور، کارگاه یک روزه حسابداری در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برای دانشجویان محترم این واحد آموزشی برگزار گردید، در این کارگاه ابتدا دانشجویان با مفاهیم کاربردی حسابداری در سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شدند، سپس بصورت عملی با سیستم حسابداری نوسا کار نمودند، همچنین به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا  ارائه گردید.

لیست مشتریانی که در چند وقت اخیر به خانواده بزرگ نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۹/۲

بسیار خرسندیم که بیست و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) را با وجود سرمایه‌های ارزشمندی جشن می‌گیریم که ما را در مسیر خلق ارش پایدار تا نهادینه کردن ارزش‌ها یاری می‌نمایند. حضور مشتریان متعدد در صنوف گوناگون صنعت، عزم ما را پیش از پیش راسخ می‌نماید تا با  ارائه محصولی با کیفیت و خدمات بهینه، ادامه این مسیر را به کمک شما عزیزان طی نماییم.

با افتخار لیست مشتریانی که در چند وقت اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند و سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان نرم افزار مالی خود برگزیدند را اعلام می‌داریم، امید است همیاری شما سروران گرامی زینت بخش مسیر ما در آفرینش ارزش‌های ماندگار باشد.

 • اداره کل هواشناسی یزد
 • دهیاری بخش مرکزی رفسنجان
 • سازمان پزشکی خیریه حضرت سید الشهدا
 • سازمان نظام مهندسي ساختمان استان چهارمحال بختياري
 • شرکت ارکان ارزش
 • شرکت اریکه تجارت شاهگامان
 • شرکت ایده آل استاندارد یزد
 • شرکت ایمن کاو
 • شرکت آسانسور اوج کرمان
 • شرکت پارس ترابر
 • شرکت تجارت نوین پرسیانا
 • شرکت تعاونی مسکن سازمان همیاری شهرداری
 • شرکت تعاونی هتل شیرکوه تفت
 • شرکت توسعه پزشکی و جراحی محدود مهر
 • شرکت حمل و نقل  عرفان بار
 • شرکت رانا کیمیا فام
 • شرکت سارینا کیش
 • شرکت سیوان بنای پرشین
 • شرکت صنایع بافت و تکمیل ایران
 • شرکت فرآورده‌های بافت ایرانیان
 • شرکت کانه آرایش محلات
 • شرکت کرمان پتک
 • شرکت مواد غذایی عصاره کویر
 • شرکت مهندسین مشاور مانزیست مهراز
 • شرکت نگاه هوشمند آینده
 • شرکت نمایشگاههای بین المللی لرستان
 • شرکت هلث پارسیان
 • مجتمع تولیدی نایلون و ظروف پلاستیک یزد
 • موسسه مهدالرضا علیه السلام
 • مهندسین مشاور هفتواد
   

برای آشنایی با زمینه فعالیت‌های مشتریان نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

همچنین جهت ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

درگاه ارائه انتقادات و پیشنهادات

آغاز همکاری آموزشی با دانشگاه فنی و حرفه ای شریعتی در قالب کلاس‌های کاربردی حسابداری ۱۳۹۲/۷/۲

با توجه به استقبال جامعه دانشگاهی از سیستم مالی یکپارچه نوسا و با توجه به ماهیت همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی کشور در قالب سیستم مالی هدیه نوسا بصورت فراگیر و رایگان؛ این‌بار با شروع سال جدید دانشگاهی همکاری آموزشی با دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شریعتی را آغاز می‌نماییم.

فرآیند این دوره بدین شکل می‌باشد که دو تن از اساتید مجرب این دانشگاه که به سیستم مالی یکپارچه نوسا مسلط هستند و دوره آموزش سیستم حسابداری نوسا را در شرکت نوسا گذرانده‌اند، در قالب کلاس کاربرد نرم افزار در حسابداری بصورت کاملا عملی و کاربردی مفاهیم حسابداری را با سیستم مالی هدیه نوسا به دانشجویان محترم این دانشگاه آموزش می‌دهند و فراگیران با در اختیار داشتن یک نسخه از سیستم مالی‌ هدیه نوسا پروژه تعریف شده توسط استاد را در منزل به اجرا در می‌آورند، کارشناسان واحد آموزش شرکت نوسا نیز جلساتی را در امتداد کلاس به رفع اشکال از دانشجویان می‌پردازند، در پایان نیز به دانشجویان برتر دوره گواهینامه معتبر و مورد تائید شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) تعلق می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

همکاری با مراکز آموزشی و دانشگاه‌های معتبر

 

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۷/۱

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با در نظر گرفتن این مهم که ارائه نرم‌افزار با کیفیت مهمترین اصل در احترام به نیاز مشتری می‌باشد، اقدام به تولید سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده‌ است. رعایت این اصل در کنار ارائه خدمات پشتیبانی رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و.. ) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا  و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان، منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نمایید.

 • انتشارات مرکز مدیریت حوزه های علمیه
 • دبیر خانه شورای سیاست گذاری حوزه های  علمیه خواهران
 • سازمان اسلامی و بین المللی دفاع از حقوق کودکان (کافل)
 • سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان
 • شرکت اشکان طیور غرب
 • شرکت انرژی و پروتئین شایان
 • شرکت آترین ستاره کیش
 • شرکت آرمان پرتو تصویر
 • شرکت آریانا فیدار آروین
 • شرکت آفاق انرژی پارس
 • شرکت آماد راه پیشگامان
 • شرکت بازرگانی فواکه
 • شرکت پارسیان نوین تک آسانبر
 • شرکت پترو پوشش آریانا
 • شرکت پترو منا پاسارگاد کیش
 • شرکت پتوی نگار
 • شرکت پویا گاز سپهر رفسنجان
 • شرکت پیرامون راهکار فن آوری های هوشمند
 • شرکت پیشتازان مس طرود
 • شرکت تعاونی چند منظوره شهر زیبا
 • شرکت تعاونی ستاره ایساتیس
 • شرکت تعاونی صنایع تک شیر کرمان
 • شرکت تولیدی  و بازرگانی سنگ سیاه جم
 • شرکت تولیدی گلبرگ پلاستیک میبد
 • شرکت حمل و نقل بین المللی نامداران ترابر
 • شرکت لاستیک کویر یزد
 • شرکت دژ سازان فولاد غرب
 • شرکت ریسندگی و بافندگی زرباف یزد
 • شرکت سرمایه گذاری آتیه پارسیس پارس
 • شرکت صنعت سازه عمید
 • شرکت فلات معدن پاسارگاد
 • شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران
 • شرکت محیا پرداز
 • شرکت مهندسین مشاور آبان
 • شرکت مهندسین مشاور یار آب شهر
 • شرکت نان با نان
 • شرکت نیروصنعت سرچشمه
 • شهرداری خواجو شهر سیرجان
 • شهرداری هنزا
 • موسسه خیریه حامی جامعه هدف معلولین یزد
 • موسسه رهنمود پردازان محاسب
 • موسسه مشاوران مدیریتی مهر سپنتا
 • نمایندگی ایران خودرو 4006 - جعفری نژاد
 • نمایندگی گروه خودرو سازی سایپا
   

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

ارائه نسل سوم سیستم پرسنلی و حقوق و دستمزد نوسا ۱۳۹۲/۶/۲۷

 

 

نسل سوم سیستم مالی پرسنلی و حقوق و دستمزد نوسا در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا با رویکرد جامع و انعطاف پذیر و مناسب برای تمام نظام های حقوق و دستمزد، در اختیار کاربران محترم  شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) قرار گرفت.

 در تولید این ساختار بی بدیل از تجربه بیش از دو دهه کار و تلاش خستگی ناپذیر تیم تحلیل و طراحی سیستم مالی یکپارچه نوسا و همچنین پرسنل وظیفه شناس واحد پشتیبانی شرکت نوسا  و مشاوران مالی توانمند و مجرب کشور عزیزمان ایران بهره گرفته شده است.

امید است انتقادات و پیشنهادات شما کاربران گرامی روشن کننده ادامه مسیر ما در تولید سیستم‌های یکپارچه مالی باشد.

برای آشنایی بیشتر با سیستم پرسنلی و حقوق و دستمزد نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آشنایی با نسل سوم حقوق و دستمزد نوسا

ارائه نسخه جدید سیستم مالی یکپارچه نوسا (نگارش 4/01) با امکانات و قابلیت‌های جدید ۱۳۹۲/۶/۲۴

بزرگترین سرمایه‌های هر شرکت، مشتریان آن می‌باشند و ارتباط دائم و متقابل با مشتریان رمز پویایی هر مجموعه‌ای است.
شرکت نوسا در کنار مشتریان خود، با تمرکز به ارائه خدمات پشتیبانی رایگان و با کیفیت، همواره ارتباط متقابل و بهینه با کاربران خود برقرار نموده است. این ارتباط مستمر منجر به جلوه‌گرشدن نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان شده و آن‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل می‌نماید.
احترام به خواسته ها و نیازهای مشتریان همواره جزء سیاست‌های اصلی شرکت نوسا می‌باشد. نیازهای معقول مشتریان با طبقه‌بندی و اولویت‌دهی، تحت ساختاری یکپارچه در قالب سیستم‌های نرم‌افزاری نوسا در نسخه‌های جدید نمود پیدا می‌نماید.

نسخه جدید (نگارش 4.01) سیستم مالی یکپارچه نوسا با توجه به رویکردهای بالا در شهریور ماه سال 92 بصورت رایگان در اختیار کاربران  محترم شرکت نوسا قرار گرفت. جهت اطلاع از امکانات نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید.           

ارائه نسخه جدید سیستم مالی هدیه نوسا با قابلیت ثبت 5000 رخداد مالی در سال ۱۳۹۲/۶/۲۰

با توجه به استقبال استفاده کنندگان محترم سیستم مالی هدیه نوسا و به منظور افزایش کارآیی و قابلیت های آن، نسخه 401 این نرم افزار با امکان ثبت 5000 رخداد مالی در سال در اختیار عموم قرار گرفت.

جهت دریافت نسخه جدید و آشنایی با امکانات سیستم مالی هدیه نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

 

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۵/۱

اولین اصل احترام به نیاز مشتریان ارائه نرم‌افزار با کیفیت می‌باشد، این اصل در کنار ارائه خدمات رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و...) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نماییم.

 • انجمن زنان نیکوکار مهتاب(خیریه نیک گامان جمشید)
 • سازمان تاکسیرانی شهرداری سیرجان
 • شرکت آران سهند آذران
 • شرکت آسان پوشان
 • شرکت باز زنده سازي بافت فرسوده مهربين
 • شرکت بلور گچ ساوه
 • شرکت تعاونی طرح گستران گچ پردیس تبریز
 • شرکت چینی بهداشتی سحر سرام یزد
 • شرکت خدماتی بازرگانی جلیل خودرو
 • شرکت شاربام پارس
 • شرکت شیر پاستوریزه یزد
 • شرکت شیرین نوین
 • شرکت صنایع بافت تور ماهیگیری ایران
 • شرکت کارتن سازی چوخی زاده
 • شرکت کاشی آماتیس
 • شرکت کانی مس
 • شرکت لوح زرین
 • شرکت مدیریت توسعه سپهر تهران
 • شرکت مهندسی اتوماسیون بهره کار
 • شرکت نوا ساز یزد
 • شرکت همکاران طب کارمانیا
 • شرکت هیوا پاد پارس

همچنین جهت آشنایی با زمینه فعالیت مشتریان مذکور از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

برگزاری اولین دوره مدیریت مالی با رویکرد بین الملل ویژه بازار کار با سیستم مالی یکپارچه نوسا ۱۳۹۲/۴/۱۸

با توجه به تجربه موفق آمیز همکاری شرکت نوسا با مجتمع فنی تهران در زمینه برگزاری کلاس‌های آموزشی با رویکرد کارگاهی و برگزاری بیش از بیست دوره متد کارگاهی با نرم افزار نوسا این‌بار اولین دوره  مدیریت مالی با رویکرد بین الملل ویژه بازار کار با سیستم مالی یکپارچه نوسا از تاریخ جمعه 92/04/21 در واحد مرکزی مجتمع فنی تهران واقع در سعادت آباد برگزار می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سرفصل های این دوره از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آشنایی با دوره مدیریت مالی با رویکرد بین‌الملل ویژه بازار کار

آغاز بیستمین دوره حسابداری با متد کارگاهی در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا با همکاری مجتمع فنی تهران ۱۳۹۲/۴/۳

با توجه به استقبال دانشپذیران از دوره‌های کاربردی حسابداری برگزار شده در مجتمع فنی تهران در قالب دوره متد کارگاهی با نرم‌افزار نوسا، این بار بیستمین دوره حسابداری با متد کارگاهی در شعبه مرکزی مجتمع فنی تهران آغاز گردید.

در این دوره دانشجویان با مفاهیم عملی حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا می‌شوند و فرآیند کامل یک شرکت واقعی را بررسی نموده و کلیه سندهای مرتبط با روند کار حسابداری شرکت، از افتتاح تا سند اختتامیه را در سیستم مالی هدیه نوسا  ثبت می‌نمایند و گزارشات مربوطه را اتخاذ می‌نمایند. در پایان دوره نیز گواهینامه معتبر مجتمع فنی تهران، مورد تائید شرکت نوسا و انجمن حسابداری ایران به فراگیران ارائه می‌گردد.

جهت آشنایی با طرح متد کارگاهی در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا و همچنین تسهیلات مربوطه از طرف شرکت نوسا با ما از طریق ایمیل ذیل در ارتباط  باشید.

training@nosa.com

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۴/۱

بزرگترین سرمایه‌های هر شرکتی مشتریان آن می‌باشند، باعث افتخار ما می‌باشد که هر روز به تعداد سرمایه‌های شرکت نوسا افزوده می‌شود. این امر وظیفه ما را سنگین تر می‌نماید، امید است با خدمات پشتیبانی بهینه بتوانیم تعامل سازندهی با مشتریان محترم شرکت برقرار نماییم.

در زیر لیست مشتریانی که در روزهای اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند را ملاحظه می‌نماییم.

 • شرکت آسیا گلدمن
 • شرکت آلدورا چلیک درب ارومیه
 • شرکت بازرگانی ترابی
 • شرکت بازرگانی فواکه
 • شرکت پیچاز الکتریک
 • شرکت پیشگامان کویر آسیا
 • شرکت تعاونی مسکن کارکنان مس سرچشمه
 • شرکت توسعه سپهر الهیه
 • شرکت تهران نیکا
 • شرکت چاپ صنعتی حروف باران
 • شرکت چوب وزندگی آریا
 • شرکت خدمات مسافرتی خوش پرواز
 • شرکت رامتین صنعت پارس
 • شرکت راه و ساختمان عرفان سازه دنا
 • شرکت فراورده های لبنی نشاط
 • شرکت فرزان مشاور
 • شرکت فنی و مهندسی آذرخش
 • شرکت کارتوم
 • شرکت کرمان رفیع
 • شرکت کوشا تجارت تابان
 • شرکت کهکشان کویر میلاد
 • شرکت گرانیت آرا
 • شرکت گروه صنعتی تلوان تجارت ماشین
 • شرکت مرغ آتش خوار
 • شرکت مهندسین مشاور آیریانا طرح وبرنامه
 • شرکت ندای سلامت
 • شرکت هیراد البرز
 • شهرداری چترود
 • شهرداری دوساری
 • قرارگاه مسكن نيروي زميني سپاه - پروژه شهيد خرازي

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

آغاز همکاری با موسسه حسابداری و خدمات مالی صدرا محاسب ایساتیس ۱۳۹۲/۳/۲۷

گسترش حضور سیستم مالی یکپارچه نوسا در استان یزد و بهروری بهینه از سیستم مالی یکپارچه نوسا در شرکت‌هایی با ساختارهای مختلف از جمله:  بازرگانی، خدماتی، تولیدی و ... در این استان، ما را بر آن داشت تا با موسسات خدمات مالی این استان همکاری مدونی داشته باشیم.

یکی از موسسات مالی شاخص شهر یزد، موسسه حسابداری و خدمات مالی صدرا محاسب ایساتیس می‌باشد. این موسسه در سال 1388 توسط چند تن از خبرگان حسابداری یزد با شماره ثبت 929 شروع به فعالیت نمود. این موسسه خدمات مالی در سه شاخه: 1- خدمات مالی و حسابداری، 2- خدمات حسابرسی، 3- نصب، راه اندازی و پشتیبانی سیستم‌های حسابداری فعالیت می‌نماید.

باعث افتخار ما می‌باشد که همواره  موسسات مالی و حسابداری فراوانی از سراسر کشور مشتاقانه سیستم مالی یکپارچه نوسا را به عنوان ابزار کاری حرفه خود انتخاب می‌نمایند.

آغاز همکاری با موسسه پویا حساب دهاقان ۱۳۹۲/۳/۲۰

همواره ارتباط حرفه‌ای با متخصصین صاحب فن هر رشته ای رمز پویایی تولید کنندگان سیستم‌های کاربردی می‌باشد. در این راستا شرکت نرم‌افزار و سخت‌ا‌فزار ایران (نوسا) با رویکردی غیر تجاری به این موضوع،  با موسسات مالی و حسابداری ارتباط برقرار کرده و به ارائه خدمت می‌پردازد.

یکی از این موسسات معتبر در استان اصفهان، موسسه پویا حساب دهاقان می‌باشد که در سال 1383 تحت شماره ثبت 63 شروع به فعالیت نمود، امید است این همکاری سالیان سال ادامه یابد.

برای آشنایی بیشتر با راهکار یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی و حسابداری از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راهکار سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی

آغاز همکاری با موسسه حسابداری و خدمات مدیریت مالی ارقام اندیش آگاه ۱۳۹۲/۳/۱۵

امروزه به جرات می‌توان گفت هر تصمیم مدیریت آثار و نتایج مالی را در پی دارد و به همین دلیل مدیریت برای تصمیم گیری به اطلاعات مالی نیازمند است. محاسبات حسابداری علاوه بر تعیین اطلاعات مورد نیاز تصمیم گیرندگان عرصه های اقتصادی، مسیر کسب سود  که یکی از اهداف مهم و اصلی همه بنگاه ها و واحدهای اقتصادی است را مشخص می کند. در این راستا شرکت حسابداری و خدمات مدیریت مالی ارقام اندیش آگاه تحت شماره  375918 درسال 1389 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید تا مدیران محترم را در کارایی و اثربخشی تصمیماتشان یاری نماید

باعث افتخار ما می‌باشد که در راستای خلق ارزش ماندگار همکاری خود را با موسسه حسابداری و خدمات مالی ارقام اندیش آگاه از موسسات معتبر در زمینه خدمات مالی در استان تهران اعلام نماییم.

جهت آشنایی با همکاران نوسا در زمینه خدمات مالی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همکاران نوسا در زمینه خدمات مالی و حسابداری

آغاز همکاری با موسسه حسابداری و خدمات مدیریت فکر فردا ایرانیان ۱۳۹۲/۳/۹

موسسه حسابداری و خدمات مدیریت فکر فردا ایرانیان یکی از معتبرترین موسسات در زمینه خدمات مالی در شهر مشهد می‌باشد که به ارائه خدمات مالی به بنگاه‌های اقتصادی می‌پردازد.

هسته اصلی این موسسه در سال 1383 توسط کارشناسان ارشد عضو جامعه حسابرسی تشکیل شد. و در اردیبهشت ماه سال 90 در قالب موسسه حسابداری و خدمات مالی فکر فردای ایرانیان با شماره 3372 در شهر مشهد به ثبت رسید.

باعث افتخار ما می‌باشد که در راستای رسالت اصلیمان که همانا خلق ارزش ماندگار می‌باشد فارق از مسائل مادی به ارائه خدمت به موسسات خدمات مالی و حسابداری معتبر کشور می‌پردازیم.

برای آشنایی بیشتر با راهکار یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی و حسابداری از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راهکار سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی

آغاز همکاری با موسسات خدمات مالی و حسابداری معتبر در سطح کشور در سال 92 ۱۳۹۲/۳/۲

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) همزمان با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت و با توجه به گسترش حضور سیستم مالی یکپارچه نوسا در صنوف مختلف و نیاز آنان به خدمات مالی و حسابداری، همچنین استفاده از نرم‌افزاری قدرتمند جهت انجام فرایند مالی مجموعه خود، همکاری مدونی با موسسات خدمات مالی برقرار نموده است. جهت تسهیل در این امر و ارائه خدمات مطلوب به موسسات خدمات مالی و حسابداری، راهکار یکپارچه مالی را در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا در اختیار موسسات خدمات مالی معتبر قرار می‌دهیم. جهت آشنایی با راهکار یکپارچه سیستم مالی نوسا ویژه موسسات خدمات مالی از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راهکار سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه موسسات خدمات مالی

هم جهت با این اقدام ارزشمند، همکاری مدون خود را با چند تن از موسسات خدمات مالی برگزیده و معتبر در سطح کشور آغاز نمودیم که در ذیل با برخی از این موسسات بطور مختصر آشنا می‌شویم.

موسسه حسابرسي آريا روش (حسابداران رسمي): این موسسه که یکی از معتبرترین موسسات خدمات مالی در سطح استان تهران می‌باشد در تير ماه سال 1381 تشكيل و در مرداد ماه همان سال در اداره ثبت شركت‌ها وموسسات غير تجاري تهران تحت شماره 14236 به ثبت رسيد ضمنا این موسسه از تاريخ 1382/02/05 به عنوان موسسه حسابرسي معتمد سازمان بورس اوراق بهادار پذيرفته شده است.

موسسه حسابرسی ابتکار حساب آریا (حسابداران رسمی): این موسسه نیز یکی از معتبرترین موسسات حسابرسی و خدمات مالی در سطح استان اصفهان می‌باشد که در 17 بهمن ماه 1372 تاسیس شده است و در تاریخ 1391/04/04 تحت شماره 3274 در ادراه ثبت شرکت‌های اصفهان به ثبت رسیده است.

همچنین موسسه حسابرسی ابتکار، موسسه حسیب محاسب، شرکت مشاورین یکتا تحلیل نیز از جمله موسساتی می‌باشند که در چند هفته اخیر به همکاران نوسا در زمینه موسسات خدمات مالی پیوستند که در آینده با این موسسات و دیگر موسسات خدمات مالی بیشتر آشنا خواهیم شد.

همچنین جهت آشنایی با همکاران نوسا در زمینه خدمات مالی می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همکاران نوسا در زمینه خدمات مالی و حسابداری

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۲/۳/۱

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با در نظر گرفتن این مهم که ارائه نرم‌افزار با کیفیت مهمترین اصل در احترام به نیاز مشتری می‌باشد، اقدام به تولید سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده‌ است. رعایت این اصل در کنار ارائه خدمات پشتیبانی رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و.. ) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا  و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان، منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نمایید.

 • شرکت تعاونی شایستگان صنعت پروتئین
 • شرکت آرکا ماندگار پاسارگاد
 • شرکت مهار پی ایستا
 • شرکت تک سازه مکانیک
 • شرکت سروش پاکان نیکان
 • شرکت اریانا ارم ایرانیان
 • شرکت پاسارگاد خودرو هخامنشی
 • شرکت اطلاع رسانی و خدمات مدیریت رایان نیک
 • شرکت آذر کیا تجارت
 • شرکت سرمایه گذاری نواندیشان کرمان
 • شرکت مهندسان مشاور پی خاک بوم
 • شرکت نوین ترخیص باقی
 • شرکت پرواز سعود
 • شرکت تیسا انرژی پارس
 • شرکت آریا بهفر ساز
 • شرکت حافظان فردای نیکان
 • شرکت معادن سنگی ایروانی
 • شرکت ارش
 • شرکت اسپرلوس دلتا تجارت
 • شهرداری بلوک
 • شرکت سرمايه گذاري توسعه و صنعت گردشگري استان كرمان
 • شهرداری اندوهجرد
 • شرکت مسیان معدن کویر
 • شرکت خدمات اطلاع رساني صباي نقش جهان
 • شرکت تعاوني جم گستر جي
 • شرکت صنعت گستر پرهام
 • شرکت پترو مرآت پارس
 • شرکت فرش صنعت یزد
 • شرکت تعاونی سایه گستران نگین یزد
 • شرکت فارس شاسی
 • شرکت مهندسی افروز صنعت دشت
 • شرکت نیکاب سازه ایساتیس
 • شرکت همیار عمران حمیدیا
 • شرکت مهتاب سرام
 • شرکت توسعه و عمران تفت
 • شرکت حریر کیسه
 • شرکت تعاونی مسکن کارکنان استانداری یزد
 • شرکت آریا سیمان کویر یزد
 • اداره کل آموزش و پرورش استان یزد
 • شرکت حمل و نقل هستی ترابر آفتاب صدوق
 • شرکت پویا صنعت نوید یزد
   

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

 

گاهنامه شماره 2 نوسا با موضوع موسسات خدمات مالی و حسابداری در اختیار عموم قرار گرفت ۱۳۹۲/۲/۱۵

شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) پس از استقبال مناسب مشتریان محترم شرکت از گاهنامه اطلاع رسانی شرکت نوسا شماره 1 با موضوع تفصیلی ها و کاربرد آن، گاهنامه اطلاع رسانی شماره 2 شرکت را با تمرکز بر مبحث موسسات خدمات مالی و حسابداری در اختیار عموم قرار داد.

جهت دریافت این گاهنامه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

گاهنامه اطلاع رسانی شرکت نوسا با موضوع موسسات خدمات مالی

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۱۲/۲۷

بسیار خرسندیم که در آغاز موسم بهار، مشتریانی جدیدی را  همراه خود در ادامه مسیر پر فراز و نشیب خلق ارزش پایدار می‌بینیم، این اعتماد شما مشتریان عزیز می‌باشد که وظیفه ما را در ارائه خدمات بهینه، بیش از پیش سنگین می‌نماید.

امید است سال جدید سال خوب و همراه با پیشرفت برای مشتریان قدیم نوسا و مشتریان جدید نوسا باشد.

در ذیل لیست مشتریانی که در چند هفته پایانی سال 91 به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند را مشاهده می‌نمایید.

 • شرکت ابزار سنگ میهن
 • شرکت اتصال صنعت میانه
 • شرکت اصل توکل
 • شرکت اطلس کاشی
 • شرکت افق تجارت کویر
 • شرکت الماس دخان
 • شرکت الیاف مصنوعی پارس
 • شرکت آراپوش گستر
 • شرکت آراپوش گستر
 • شرکت آرتمیس تجارت امیر
 • شرکت آرم پلاستیک
 • شرکت آروشا پارس کیش
 • شرکت بدر فاخر قشم
 • شرکت پارسیان فلات کیش
 • شرکت پشتیبانی وخدمات فنی گام الکتریک
 • شرکت پویا معدن سپیدان
 • شرکت ترمه حسینی
 • شرکت ترمه رضایی
 • شرکت تعاونی چند منظوره رجاء
 • شرکت تعاونی فراگیر سرور قامت
 • شرکت تولیدی اشترن
 • شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی
 • شرکت خدماتی شهرک صنعتی اردکان
 • شرکت دامدشت ساوه
 • شرکت رنگین نخ صبا
 • شرکت رویش نظام مهندسی کشاورزی
 • شرکت سبا نیکان پاد
 • شرکت سبزینه مهرایرانیان
 • شرکت سیم لاکی
 • شرکت صحرا پویان اسپادانا
 • شرکت کارتن حامد
 • شرکت کاشی شمس
 • شرکت مجتمع مس شهر بابک
 • شرکت نساجی اترک
 • شرکت هنر جامه قشم
 • کیمیا صنعت رنگدانه یزد
 • گروه تبلیغاتی آفرینش
 • موسسه بنیاد امور بیماری‌های خاص
 • موسسه فرهنگی تحقیقاتی اخوان دستمالچی

برای آشنایی با زمینه فعالیت‌های مشتریان نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

برگزاری کارگاه آموزشی سیستم ماالی یکپارچه نوسا در دانشگاه آزاد - واحد خرم آباد ۱۳۹۱/۱۲/۱۰

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با توجه به برگزاری موفق آمیز کلاس‌های آموزش حسابداری نوسا با رویکرد کارگاهی در هنرستان‌های استان لرستان و آموزشگاه خانه حسابدار خرم آباد و با توجه به استقبال خوب فراگیران از دوره‌های مذکور، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خرم آباد نموده است. در این کارگاه آموزشی، دانشجویان علاوه بر آشنایی اجمالی با مفاهیم کاربردی حسابداری، بصورت عملی با سیستم مالی یکپارچه نوسا کار می‌نمایند، خاطر نشان باید نمود این کلاس کارگاهی در چهار جلسه آموزشی با همکاری استاد طاهری نیا از اساتید برجسته حسابداری استان لرستان و پرسنل دفتر خرم آباد شرکت نوسا در تمام ترم های آموزشی این دانشگاه برگزار می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل ذیل با ما در ارتباط باشید.

Training@nosa.com

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۱۱/۱۵

بزرگترین سرمایه‌های هر شرکتی مشتریان آن می‌باشند، باعث افتخار ما می‌باشد که هر روز به تعداد سرمایه‌های شرکت نوسا افزوده می‌شود. این امر وظیفه ما را سنگین تر می‌نماید، امید است با خدمات پشتیبانی بهینه بتوانیم تعامل سازندهی با مشتریان محترم شرکت برقرار نماییم.

در زیر لیست مشتریانی که در روزهای اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند را ملاحظه می‌نماییم.

 • سازمان حمل و نقل شهرداری زرند   
 • شرکت الوان کانی   
 • شرکت حمل و نقل فراورده های نفتی اطلس ترابر    
 • شرکت مرکز توریسم درمانی محمد رسول الله   
 • شرکت یسنا کارتن شهاب
 • شرکت سها کارتن    
 • شرکت استیلن گاز نور زرندیه    
 • شرکت اصفهان کارت    
 • شرکت بازرگانی و تولیدی پارس    
 • شرکت پیوند ارتباط مبنا    
 • شرکت تالی    
 • شرکت تعاونی مسکن شماره 2 دادگستری    
 • شرکت تعاوني فولاد کوير     
 • شرکت توسعه صنایع پالایش نفت    
 • شرکت روان چشمه    
 • شرکت زرین معدن آسیا    
 • شرکت سلف شیمی    
 • شرکت شیمیایی لاوان    
 • شرکت غواصی فراساحل آریان    
 • شرکت فرمساز    
 • شرکت گسترش خدمات ارتباطات کاراشاب    
 • شرکت محکم سازان آناهیتا    
 • شرکت مغان پارس کیمیا    
 • شرکت مهندسی بازرگانی پترو داماش آسیا    
 • شرکت مهندسی پارس ایران    
 • شرکت مهندسی مشاور طوسآب مشهد    
 • شرکت والا ایستا پی    
 • شرکت هینزا شیمی    
 • شركت تلاشگران پارس زرين گواشير    
 • معاونت راهبردی قوه قضاییه    
 • موسسه خدمات توسعه فنآوری تا بازار ایرانیان    

جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان جدید نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

شروع اولین دوره کارگاه آموزشی نوسا در دانشگاه آزاد - واحد تفت ۱۳۹۱/۱۰/۱۲

 با توجه به استقبال کم نظیر دانشجویان مشتاق رشته حسابداری جهت آموزش نرم افزار کاربردی مرتبط با رشته تحصیلی خود در کلیه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان یزد، شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با توجه به سابقه موفق در زمینه همکاری آموزشی با مراکز آموزش عالی در سطح کشور، اقدام به همکاری آموزشی با دانشگاه آزاد - واحد تفت نموده است. این همکاری مدون با برگزاری یک کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با نرم‌افزار نوسا آغاز شد و قرار است از ترم جدید آموزشی، کار با سیستم مالی یکپارچه نوسا در ساعات درسی این واحد آموزشی گنجانده شود. خاطر نشان باید نمود به دانشجویان محترم شرکت کننده در دوره‌های آموزشی کار با سیستم مالی یکپارچه نوسا علاوه بر گواهینامه آموزشی معتبر و مورد تاًیید شرکت نوسا، سیستم مالی هدیه نوسا نیز ارائه می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

yazd@nosa.com

پایان مرحله اول از طرح آموزشی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه اساتید هنرستان‌های شهر خرم آباد ۱۳۹۱/۱۰/۹

در راستای گسترش امر آموزش حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در سراسر کشور و با توجه به استقبال مناسبی که از سمت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی برگزار کننده دوره‌های آموزشی نوسا صورت گرفته است، این‌بار با توجه به درخواست اتحادیه هنرستان‍‌های شهرستان خرم‌آباد در جهت برگزاری کلاس‌های آموزش حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا، شرکت نرم‌ا‌فزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی نرم‌افزار نوسا ویژه اساتید محترم حسابداری نمود. دور اول این کلاس‌ها در قالب 4 جلسه آموزشی ویژه اساتید ناحیه اول شهرستان خرم‌آباد با همکاری پرسنل دفتر خرم‌آباد شرکت نوسا، در هنرستان ام‌البنین این شهر برگزار گردید. در این کارگاه آموزشی اساتید محترم بصورت عملی با سیستم مالی هدیه نوسا آشنا شدند و ضمن تسلط بر ساختار قابل انعطاف نرم افزار حسابداری نوسا، آمادگی خود را جهت آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در هنرستان‌های مربوطه اعلام نمودند.

جهت آشنایی با طرح آموزش نوسا ویژه اساتید صاحب فن رشته حسابداری از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا ویژه هفته حسابدار ۱۳۹۱/۱۰/۳

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با توجه به تقارن هفته حسابدار با بیست و چهارمین سالگرد تاسیس شرکت نوسا اقدام به برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه یک روزه آموزشی با همکاری جمعی از مراکز آموزشی منتخب سراسر کشور که به عنوان همکاران آموزشی نوسا شناخته شده‌اند نمود.
از جمله این مراکز می‌توان دانشگاه شاندیز مشهد، دانشگاه سناباد چناران، دانشکده فنی و حرفه‌ای قم، آموزشکده فني و حرفه اي سماء خوراسگان، دانشگاه علمي و کاربردي تيران و کرون، دانشگاه آزاد اسلامی- واحد دهاقان، موسسه آموزش عالی امین حسابرس ، موسسه آموزشی مهر دانش و .... را ذکر کرد..

در این کارگاه‌های آموزشی علاوه بر آشنایی با ساختار یکپارچه نرم‌افزار نوسا، دانشجویان بصورت عملی با سیستم مالی هدیه نوسا آشنا شدند. همچنین برای ممارست بیشتر فراگیران، یک نسخه از سیستم مالی هدیه نوسا به کلیه شرکت‌کنندگان در این کارگاه ارائه گردید. در پایان نیز ضمن تقدیر از عزیزان شرکت کننده در این سمینار به سوالات آن‌ها پیرامون سیستم مالی یکپارچه نوسا پاسخ داده شد. همچنین برای رفع اشکال دانشپذیران، به سمت استفاده از سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا  رهنمون شدند.

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۱۰/۲

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با در نظر گرفتن این مهم که ارائه نرم‌افزار با کیفیت مهمترین اصل در احترام به نیاز مشتری می‌باشد، اقدام به تولید سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده‌ است.  رعایت این اصل در کنار ارائه خدمات رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و.. ) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا  و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان، منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نمایید.

 • دفتر خدمات الكترونيكي شهر كد 306
 • شرکت الکترو آروین کویر
 • شرکت آبکام
 • شرکت آناهیتا گشت پارسه
 • شرکت پارسیان شیمی صبا
 • شرکت پردیس فام
 • شرکت توسعه طلوع تجارت خلیج فارس
 • شرکت جنوب تاسیسات
 • شرکت ساختمانی تمام نمای کویر
 • شركت تعاوني چند منظوره سبحان گستر كريمان
 • شركت توسعه مهندسي ساختماني دلوار افزار
 • شركت طراحي و ساخت قطعات و ماشين آلات صنايع پتروشيمي (طوس)
 • شركت كرمان فراراه
 • مجتمع توریستی کوهستان
 • مجتمع صنعت و معدن ذوب آهن جنوب شرق
 • هتل دیپلمات بندر لنگه

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

آغاز همکاری آموزشی شرکت نوسا با با آموزشگاه هیربد رفسنجان ۱۳۹۱/۹/۱۴

یکی از مراکز آموزشی معتبر شهر رفسنجان کرمان، آموزشگاه هیربد رفسنجان می‌باشد که دانشپذیران زیادی را در زمینه حسابداری جذب خود می‌نماید، اولین دوره آموزش عملی حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در آموزشگاه مذکور با همکاری شرکت نرم‌افزار و سخت‌ا‌‌‌فزار ایران در هفته حسابدار آغاز گردید.

در این دوره دانشجویان محترم با سیستم مالی یکپارچه نوسا  بصورت عملی کار می‌نمایند و مفاهیم حسابداری را بصورت عملی فرا خواهند گرفت، خاطر نشان باید نمود به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه مورد تائید شرکت نوسا اعطاء خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر اقدام نمایید.

kerman@nosa.com

شروع اولین دوره آموزش حسابداری در قالب سیستم مالی نوسا در دانشگاه امام جواد یزد ۱۳۹۱/۹/۱۳

با توجه به حضور پررنگ شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در مراکز صنعتی و آموزشی استان یزد و استقبال روز افزون این مراکز از سیستم مالی یکپارچه نوسا، این‌بار همکاری آموزشی خود را در هفته حسابدار با دانشگاه امام جواد یزد آغاز نمودیم، امید است این تعامل  فرهنگی سالیان متمادی ادامه داشته باشد.

جهت آشنایی با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی و تسهیلات مرتبط  در این زمینه از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

yazd@nosa.com

آغاز همکاری آموزشی با دانشگاه سناباد چناران در قالب کارگاه عملی حسابداری ۱۳۹۱/۹/۱۱

با توجه به نزدیک شدن به روز حسابدار، شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) همکاری آموزشی خود را با دانشگاه سناباد چناران که از توابع شهر مقدس مشهد می‌باشد، آغاز نمود. شروع این همکاری با برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در تاریخ 91/09/15  خواهد بود، سپس با برگزاری کلاس‌های آموزشی ویژه اساتید، روند برگزاری دوره‌های حسابداری در قالب کارگاه آموزشی ادامه خواهد داشت. امید است این همکاری آموزشی سالیان سال ادامه داشته باشد.

برگزاری اولین دوره آموزش کاربردی حسابداری در قالب نرم‌افزار مالی نوسا در دانشگاه فرهیختگان کرمان ۱۳۹۱/۹/۹

آموزشگاه هیبردان شهر کرمان با همکاری واحد آموزش شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران نوسا اولین دوره کلاس‌های عملی حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا را از دوشنبه هفته جاری آغاز نمود،

در این دوره فراگیران با مفاهیم حسابداری در قالب یک نرم‌افزار کاربردی آشنا می‌شوند و به کلیه کارآموزان محترم سیستم مالی هدیه نوسا و گواهینامه معتبر مورد تاٌیید شرکت نوسا ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

آغاز اولین دوره آموزش کاربردی نرم‌افزار نوسا در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه سماء خرم آباد ۱۳۹۱/۹/۷

پس از برگزاری موفق‌آمیز دوره‌های کاربردی آموزش حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در موسسات و مراکز آموزشی مختلف در سراسر کشور و تجربه موفق تعامل بهینه بین پرسنل شرکت نوسا و مراکز آموزشی، این‌بار اولین دوره آموزش کاربردی نرم‌افزار حسابداری نوسا با همکاری پرسنل دفتر خرم‌آباد شرکت نوسا و دانشگاه سماء خرم آباد از شنبه هفته آتی آغاز می‌گردد.شایان ذکر است به کارآموزان محترم شرکت‌کننده در دوره مذکورعلاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه معتبر مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران نوسا ارائه می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر اقدام نمایید.

khorramabad@nosa.com

اخذ شناسنامه نرم افزار مربوط به سیستم مالی یکپارچه نوسا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱۳۹۱/۹/۶

بنا به الزام مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پیرو اخذ تاییدیه فنی نرم افزار از شورای عالی انفورماتیک کشور، به اطلاع می رسانیم شرکت نوسا موفق به دریافت گواهینامه ثبت نرم افزار رایانه ای (شناسنامه نرم افزار) سیستم مالی یکپارچه نوسا گردید.

 

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۹/۱

بزرگترین سرمایه‌های هر شرکتی مشتریان آن می‌باشند، باعث افتخار ما می‌باشد که هر روز به تعداد سرمایه‌های شرکت نوسا افزوده می‌شود. این امر وظیفه ما را سنگین تر می‌نماید، امید است با خدمات پشتیبانی بهینه بتوانیم تعامل سازندهی با مشتریان محترم شرکت برقرار نماییم.

در زیر لیست مشتریانی که در روزهای اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند را ملاحظه می‌نماییم

 • دانشگاه عرفان
 • شرکت  آرد زرین مشهد
 • شرکت امین صنعت پترو
 • شرکت بازرگانی کشاورزی ترسیم قدرت
 • شرکت بهین پویان آسمان
 • شرکت پرشین پوشش پلیمر
 • شرکت تعاونی پیشکسوتان ماندگار غدیر یزد
 • شرکت تعاونی تارادیس
 • شرکت تهران نوآور
 • شرکت دریای متحد
 • شرکت سپاکو بنا ایرانیان
 • شرکت شعله سوز آفرین
 • شرکت فراز تنش سازه
 • شرکت قیر آکام
 • شرکت کاویان مس کویر
 • شرکت کشت وصنعت بیمه گستر نصر
 • شرکت گردشگري طلوع خورشيد نصف جهان
 • شرکت گسترش خدمات فولاد آلیاژ آریا
 • شرکت مرصوص بنیان نو اندیش
 • شرکت معدن سنگ آهن وباریت چشمه زرد یزد
 • شرکت منهاج
 • شرکت مهندسی مشاور پارس گستره
 • شرکت مهندسی نیرو بهران
 • شرکت نصب تجهيزات و ساخت اسکلت فلزي و تست جوش کوير
 • شهرداری انار
 • موسسه خدمات مدیریت فراگیر

جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان جدید نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

همچنین برای آشنایی با دیدگاه‌های مشتریان قدیمی نوسا در رابطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید

سیستم مالی یکپارچه نوسا از زبان مشتریان

برگزاری اولین دوره آموزش حسابداری با متد کارگاهی در مجتمع فنی تهران - شعبه انقلاب ۱۳۹۱/۸/۳۰

پس از برگزاری موفق آمیز بیش از 16 دوره حسابداری با متد کارگاهی در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا در شعب مجتمع فنی تهران در سعادت آباد، میرداماد، ونک، صادقیه، تهرانپارس، قم، ساوجبلاغ، کرج  در طول یک سال اخیر، این‌بار اولین دوره این کلاس‌ها با همکاری شرکت نوسا در شعبه انقلاب مجتمع فنی تهران آغاز شد. در این دوره فراگیران بصورت کاربردی با مباحث حسابداری در قالب یک پروژه عملی آشنا می‌شوند و کلیه فرآیند کاری خود را در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا به ثبت می‌رسانند. همچنین به کلیه دانشجویان محترم علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تاًیید شرکت نرم‌افزار و سخت‌ا‌فزار ایران (نوسا) و انجمن حسابداری ایران ارائه می‌گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد همکاران آموزشی شرکت نوسا می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

همکاران آموزشی شرکت نوسا

آغاز همکاری آموزشی شرکت نوسا با دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری یزد ۱۳۹۱/۸/۲۷

با توجه به همکاری مدون آموزشی بین واحد آموزش شرکت نوسا در استان یزد و مراکز آموزش عالی در این استان و استقبال  مناسب دانشجویان از دوره‌های برگزار شده آموزش کاربردی سیستم مالی یکپارچه نوسا و بهره مندی فراگیران محترم از سیستم مالی هدیه نوسا این‌بار اولین دوره آموزش سیستم مالی نوسا در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه علمی و کاربردی  شهرداری یزد آغاز شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد آموزش نوسا در دفتر یزد تماس حاصل نمایید.

برگزاري دوره پاييزه کاربرد کامپيوتر در حسابداري با نرم‌افزار نوسا در آموزشکده فني شهيد مهاجر ۱۳۹۱/۸/۲۲

با توجه به استقبال بي‌نظير دانشجويان از دوره‌هاي برگزار شده قبلي بصورت کارگاه آموزشي  در استان اصفهان، اين بار با تلاش و پيگيري پرسنل دفتر اصفهان، دومين دوره آموزش نرم‌افزار نوسا در قالب کارگاه آموزشي در دو نوبت صبح و بعدازظهر در آموزشکده فني شهيد مهاجر برگزار گرديد.
همانند دوره‌هاي قبل،  در پايان دوره علاوه بر ارائه سيستم مالي هديه نوسا، به دانشجويان گواهي پايان دوره معتبر از طرف شرکت نوسا اهدا مي‌گردد.

شروع اولین دوره آموزش حسابداری با نرم‌افزار نوسا در آموزشگاه خانه حسابدار خرم آباد ۱۳۹۱/۸/۲۱

نظر به اینکه شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در جهت آموزش فراگیر حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا همت گمارده است و با توجه به برگزاری موفق‌آمیز چندین دوره از کلاس‌های کاربردی نرم‌افزار نوسا در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی مختلف در سراسر کشور، اینبار اولین دوره آموزش حسابداری در قالب کارگاه عملی با همکاری دفتر خرم‌آباد شرکت نوسا در آموزشگاه خانه حسابدار برگزار می‌گردد.

در این دوره دانشجویان در قالب یک پروژه عملی با مفاهیم حسابداری آشنا می‌شوند و کلیه فرآیند مالی این پروژه را در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا پیاده‌سازی می‌نمایند. خاطر نشان باید نمود به کلیه دانشپذیران محترم این آموزشگاه علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تآیید شرکت نرم‌افزار و سخت افزار ایران (نوسا) ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

شروع دوره جدید کلاس حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه آزاد اسلامشهر ۱۳۹۱/۸/۲۰

با توجه به برگزاری موفق‌آمیز 3 دوره از کلاس‌های کاربردی حسابداری در قالب سیستم مالی نوسا در دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر در سال گذشته و استقبال دانشجویان محترم این واحد آموزشی برای برگزاری این کلاس‌ها در سال جاری، این بار دوره چهارم کارگاه آموزش حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اسلامشهر از جمعه هفته آتی آغاز می‌گردد.

در این دوره کارآموزان با سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت عملی آشنا می‌شوند و به کلیه دانشپذیران سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد و در پایان دوره نیز به دانشجویان برتر گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تآیید شرکت نوسا ارائه می‌گردد.

شروع اولین دوره آموزش حسابداری با نرم‌افزار نوسا در دانشگاه مهر کرمان ۱۳۹۱/۸/۱۸

با توجه به استقبال مناسب صورت گرفته از سوی دانشجویان استان کرمان در رابطه با برگزاری کلاس‌های کاربردی حسابداری در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در سطح استان کرمان و برگزاری موفق آمیز چندین دوره حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در این استان، اینک اولین دوره آموزش حسابداری در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه مهر کرمان آغاز شد، در این دوره کارآموزان علاوه بر آشنایی با مفاهیم کاربردی حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا که یکی از معتبر ترین نرم‌افزارهای حسابداری در استان کرمان می‌باشد بصورت عملی و در قالب یک پروژه حسابداری آشنا می‌شوند. شایان ذکر می باشد که به کلیه کاربران محترم شرکت کننده دردوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا و گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تاِیید شرکت نرم‌ا‌فزار و سخت‌ا‌فزار ایران (نوسا) ارائه می‌گردد.

برگزاري دوره پاييزه کاربرد کامپيوتر در حسابداري با نرم افزار نوسا در دانشگاه علمي و کاربردي علويجه ۱۳۹۱/۸/۱۷

دوره پاييزه آموزش کاربردي حسابداري با نرم‌افزار نوسا در دو نوبت صبح و بعدازظهردر دانشگاه علمي و کاربردي علويجه با موفقيت به پايان رسيد. در اين دوره نوسا جلساتي از واحد درسي کاربرد کامپيوتر را به خود اختصاص داد.
در پايان مقرر گرديد  دانشپذيران يک پروژه واقعي را به صورت تکليف کلاسي، برروي سيستم نوسا پياده سازي نموده و به استاد مربوطه تحويل نمايند. به اين ترتيب با هماهنگي استاد مربوطه به کليه دانشجوياني که اين پروژه را با موفقيت به پايان رسانند از طرف شرکت نوسا گواهينامه پايان دوره اعطاء خواهد شد.

برگزاری موفق آمیز کلاس‌های کاربردی حسابداری با نرم‌افزار نوسا در جزیره قشم ۱۳۹۱/۸/۱۴

با توجه به استقبال دانشپذیران محترم جزیره قشم به فراگیری یک نرم‌افزار کاربردی حسابداری و با در نظر گرفتن این امر که سیستم مالی یکپارچه نوسا یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای حسابداری در جنوب  کشور می‌باشد و شرکت‌های بیشماری در جزیره قشم از سیستم مالی یکپارچه نوسا بهره می‌برند، اولین دوره از کلاس‌های کاربردی حسابداری با نرم‌افزار نوسا با همکاری چند آموزشگاه معتبر این جزیره برگزار گردید، در این دوره کارآموزان محترم با سیستم حسابداری نوسا بصورت عملی آشنا شدند و به یکایک دانشجویان عزیز سیستم مالی هدیه نوسا ارائه گردید.

خاطر نشان باید نمود، طی نظرسنجی به عمل آمده از دانشجویان، کیفیت برگزاری این کلاس‌ها مثبت ارزیابی شد و فراگیران محترم تقاضا داشتند که این کلاس‌ها بصورت گسترده‌تری ادامه داشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری کلاس‌های کاربردی نوسا و تسهیلات مرتبط با آن از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

شروع دوره جدید آموزش نرم‌افزار نوسا در دانشگاه علمی کاربردی اردکان یزد ۱۳۹۱/۸/۱۳

دانشگاه علمی کاربردی اردکان یزد از قدیمی ترین همکاران آموزشی شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) به شمار می‌آید که در طول این سال‌ها دوره‌های کاربردی بسیاری از سیستم مالی یکپارچه نوسا را برگزار نمودند، اینک دوره جدید کلاس‌های آموزشی نوسا در قالب کارگاه آموزشی با همکاری پرسنل شعبه یزد و دانشگاه علمی و کاربردی اردکان یزد در آبان ماه سال جاری آغاز شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر اقدام نمایید

yazd@nosa.com

برگزاري دوره پاييزه کاربرد کامپيوتر در حسابداري با نرم افزار نوسا در دانشگاه آزاد اسلامي – واحد بروجن ۱۳۹۱/۸/۱۰

دوره پاييزه آموزش کاربردي حسابداري با نرم‌افزار نوسا در دو نوبت صبح و بعدازظهردر دانشگاه آزاد اسلامي – واحد بروجن با موفقيت به پايان رسيد. در اين دوره نرم افزار نوسا جلساتي از واحد درسي کاربرد کامپيوتر را به خود اختصاص داد.
در پايان مقرر گرديد  دانشپذيران يک پروژه واقعي را به صورت تکليف کلاسي، برروي سيستم مالی یکپارچه نوسا پياده سازي نموده و به استاد مربوطه تحويل نمايند. به اين ترتيب با هماهنگي استاد مربوطه به کليه دانشجوياني که اين پروژه را با موفقيت به پايان رسانند از طرف شرکت نوسا گواهينامه پايان دوره اعطاء گردید
 

لیست مشتریانی که در چند وقت اخیر به خانواده بزرگ مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۸/۱

اولین اصل احترام به نیاز مشتریان ارائه نرم‌افزار با کیفیت می‌باشد، این اصل در کنار ارائه خدمات رایگان و بهینه منجر به این امر شده است که بیش از 3000 مشتری در صنوف مختلف از جمله ( بازرگانی، خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و...) سیستم مالی یکپارچه نوسا را انتخاب نمایند.

موَید این موضوع را می‌توان در زبان مشتریان نوسا جست.

پویایی سیستم مالی یکپارچه نوسا و انطباق آن با نیازهای روز مشتریان منجربه این شده که همواره مشتریان جدیدی به لیست مشتریان نوسا افزوده شود، در زیر فهرست مشتریانی که درهفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستد را ملاحظه می‌نماییم.

 • شرکت تولید نمک طعام سیرجان
 • سازمان امور اقتصادی و دارایی
 • شرکت آمایش سینا
 • شرکت بادران ایساتیس کویر یزد
 • شرکت بایسته سازان
 • شرکت پویان مهر قیوم
 • شرکت تآمین سرمایه بانک ملت
 • شرکت تعاونی مسکن کارکنان شرکت نفت
 • شرکت تکسا نیرو کرمان
 • شرکت حرصین سپاهان
 • شرکت رنوس
 • شرکت ریسندگی عالی ریس
 • شرکت شاینینگ گالف استار
 • شرکت صنا اوج
 • شرکت فنی و مهندسی راهبران فراز یزد
 • شرکت گردشگری طلوع خورشید
 • شرکت مصاب پویا
 • شرکت مهر ریناس
 • شرکت مهندسی اریکه پرداز صنعت آریا
 • شرکت میثاق گستر ایساتیس
 • شرکت نصر مبین فولاد یاران
 • شرکت نگاه هوشمند
 • شرکت وصف صبا
 • کارخانجات ریسندگی و بافندگی درخشان یزد
 • مجتمع صنایع رنگ سحر کرج

همچنین جهت آشنایی با زمینه کاری مشتریان مذکور می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا به تفکیک صنف

آغاز دوره پاییزه کلاس‌های حسابداری‌ با متد کارگاهی در مجتمع فنی تهران ۱۳۹۱/۷/۲۰

نظر به اینکه همکاری آموزشی مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت افزار ایران(نوسا) و مجتمع فنی تهران در طی یک سال اخیر صورت گرفته و با توجه به استقبال کم نظیر دانشجویان از دوره‌های برگزار شده  متد کارگاهی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در شعب مجتمع فنی تهران در سراسر کشور،

این‌بار بصورت همزمان 3 دوره از کلاس‌های حسابداری با متد کارگاهی در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا توسط اساتید برتر حسابداری مجتمع فنی تهران، در شعبه مرکزی مجتمع فنی تهران واقع در سعادت آباد برگزار می‌شود. در این کلاس‌ها دانشپذیران بصورت عملی با کل فرآیند کاری یک شرکت، از بدو تاًسیس تا  انتها، آشنا می‌شوند و رخدادهای مالی مرتبط با فعالیت‌های مذکور را در سیستم مالی یکپارچه نوسا ثبت می‌نمایند و با استفاده از گزارش‌های کم نظیر نرم افزار مالی نوسا، فرآیند مالی شرکت مذکور را مورد تحلیل قرار می‌دهند.

شایان ذکر می‌باشد که به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا ، گواهینامه معتبر آموزشی مورد تاٌیید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و انجمن حسابداری ایران ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق لینک زیر با دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران در ارتباط باشید.

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران

برگزاری اولین دوره کلاس کاربرد کامپیوتر در حسابداری با نرم افزار نوسا در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد دولت آباد ۱۳۹۱/۷/۱۹

در راستاي همکاري آموزشی شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ايران (نوسا) با مراکز آموزش عالي و دانشگاه‌ها در قالب کارگاه‌هاي آموزش حسابداري در استان اصفهان، اين بار دانشگاه آزاد اسلامي – واحد دولت آباد اقدام به برگزاري کلاس‌هاي آموزش نوسا تحت قالب واحد درسي کاربرد کامپيوتر در حسابداري نموده است. در اين واحد درسي دانش پذيران در قالب يک پروژه واقعي با مفاهيم حسابداري آشنا شده و سپس به ثبت سند و گزارشگيري مي‌پردازند. به کليه دانشجوياني که اين واحد درسي را با موفقيت به پايان رسانند، از طرف شرکت  نوسا، گواهينامه پايان دوره و همچنين سيستم مالي هديه نوسا اعطا خواهد شد.
 

آغاز اولین دوره حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا در آموزشکده فنی و حرفه‌ای سماء تهران ۱۳۹۱/۷/۱۸

در راستای گسترش آموزش کاربردی نوسا در مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و با توجه به استقبال خوب جامعه حسابداران از سیستم مالی هدیه نوسا، همکاری آموزشی با آموزشکده فنی و حرفه‌ای سماء تهران آغاز شد.

این آموزشگاه از جمله آموزشگاه‌های معتبر غرب تهران می‌باشد که بصورت کاربردی به امر آموزش حسابداری می‌پردازد. خاطر نشان باید نمود پس از پایان دوره مذکور و موفقیت در آزمون عملی، گواهینامه پایان دوره مورد تاًیید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) به دانشپذیران محترم اعطاء می‌شود.

آغاز همکاری آموزشی با موسسه آموزش عالی شاندیز در شهر مشهد ۱۳۹۱/۷/۱۷

با توجه به سابقه آموزش موفق حسابداری در قالب متد کارگاهی در دانشگاه آزاد مشهد و استقبال قابل توجه دانشجویان محترم از سیستم مالی یکپارچه نوسا، این‌بار با تلاش و همکاری پرسنل دفتر مشهد شرکت نوسا، دوره آموزش نرم افزار نوسا در قالب کارگاه آموزشی در دانشگاه شاندیز مشهد شروع شد، در این رابطه کارگاه آموزش حسابداری این دانشگاه مجهز به سیستم مالی یکپارچه نوسا گردید و دانشجویان محترم این دانشگاه با سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت عملی آشنا شدند.

خاطر نشان باید نمود به دانشجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های مذکور علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه معتبر آموزشی مورد تاًیید شرکت نوسا ارائه می‌گردد.

جهت آشنا شدن با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزشی استان خراسان رضوی از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

mashad@nosa.com

آغاز دوره پاییزه کلاس‌های حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا در کرمان ۱۳۹۱/۷/۱۶

با توجه به سابقه موفق آموزش حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا در استان کرمان و همکاری مدون آموزشی با موسسه مهر دانش کرمان در دو سال اخیر، این‌بار نیز دو موسسه آموزشی معتبر این شهر، به جمع همکاران آموزشی نوسا پیوستند.

موسسه آموزشی آبان و آموزشگاه گیتی گستر از مهر ماه سال جاری فرآیند آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا را در قالب کارگاه آموزشی آغاز نمودند. خاطر نشان باید نمود به کلیه شرکت کنندگان در دوره‎‌های مذکور، علاوه بر گواهینامه آموزشی معتبر مورد تآیید شرکت نوسا، سیستم مالی هدیه نوسا برای ممارست بیشتر ارائه می‌گردد.

جهت آشنایی با نحوه همکاری شرکت نوسا با موسسات آموزشی استان کرمان از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

kerman@nosa.com

برگزاری کارگاه آموزش حسابداری با نرم افزار نوسا در موسسه مشاوران تحلیل سیستم اصفهان ۱۳۹۱/۷/۱۵

شرکت نوسا در ادامه برگزاري کارگاه‌هاي آموزش حسابداري کاربردي در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي کشور، اقدام به برگزاري کارگاه آموزش حسابداري در موسسه مشاوران تحليل سيستم  اصفهان نموده است. اين کارگاه بصورت متوالي در هر ماه برگزار مي‌گردد و به کليه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاري سيستم مالي هديه نوسا و گواهينامه پايان دوره ارائه مي‌گردد.

خاطر نشان مي‌گردد شرکت خدمات مالي و حسابداري گروه مشاوران تحليل سيستم با دارا بودن 3 شعبه در استان اصفهان،  اولين کلينيک تخصصي حسابداري و حسابرسي مي‌باشد. همچنين اين مرکز با همکاري مرکز آموزش هاي آزاد دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاري دوره هاي حسابداري مي‌نمايد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری آموزشی با مراکز آموزشی استان اصفهان از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

isfahan@nosa.com

شروع دوره پاییزه کلاس‌های حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت فراگیر در استان یزد ۱۳۹۱/۷/۱۳

با توجه به رایزنی‌های انجام شده با انجمن صنفی فنی و حرفه‌ای و همچنین معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان یزد، از مهر ماه سال جاری امر آموزش حسابداری در قالب کارگاه آموزشی بصورت مدون و برنامه ریزی شده، در کلیه موسسات فنی و حرفه‌ای و مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی سراسر این استان بصورت فراگیر آغاز شد.

شایان ذکر می‌باشد که اساتید این مراکز در تابستان امسال در طرح آموزش نوسا ویژه اساتید شرکت نمودند که این آموزش‌ها تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.

جهت آشنایی با نحوه همکاری شرکت نوسا با مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها در استان یزد و تسهیلات مربوطه، از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

yazd@nosa.com

شروع اولین دوره کلاس‌های آموزشی نوسا در قالب کارگاه عملی در دانشگاه آزاد شهر ری ۱۳۹۱/۷/۱۰

با توجه به شروع سال جدید آموزشی و بنا به استقبال مناسب دانشجویان از دوره‌های برگزار شده  آموزش نوسا در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، این‌بار دانشگاه آزاد شهر ری نیز به جمع همکاران آموزشی نوسا پیوست.

در دانشگاه مذکور کلیه کارگاه‌های آموزش حسابداری، مجهز به سیستم مالی یکپارچه نوسا شدند و اساتید صاحب فن این دانشگاه پس از آشنایی کامل با نرم افزار حسابداری نوسا، اقدام به آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی نمودند.

شایان ذکر می‌باشد، به کلیه کارآموزان محترم جهت ممارست بیشتر سیستم مالی هدیه نوسا  بصورت رایگان داده می‌شود و در پایان دوره نیز گواهینامه آموزشی مورد تاٌیید شرکت نرم‌افزار و سخت افزار ایران ارائه می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق ایمیل زیر در ارتباط باشید.

training@nosa.com

شروع کلاس‌های حسابداری با رویکرد عملی در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا در کانون رشد ۱۳۹۱/۷/۹

کلاس‌های حسابداری بصورت کاربردی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در کانون رشد شهر یزد آغاز شد. در این کلاس‌ها که در قالب 16 جلسه کاربردی برگزار می‌شود، دانشپذیران علاوه برآشنایی با مفاهیم کاربردی حسابداری، بصورت عملی با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا می‌شوند و رخدادهای حسابداری متناظر با مفاهیم آموزشی تدریس شده در کلاس را در یک سیستم واقعی مشاهده نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت کانون رشد شهر یزد، به آدرس زیر مراجعه نمایید.

کانون رشد یزد

شروع دوره حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا در دانشگاه اقلید آباده ۱۳۹۱/۷/۴

با توجه به نیاز جامعه دانشجویی، بالاخص دانشجویان رشته حسابداری در بکارگیری از یک سیستم نرم‌افزاری واقعی، هم راستا با مفاهیم آموزشی تدریس شده در دانشگاه، شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) اقدام به همکاری آموزشی با مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها نموده است.

 هم جهت با این اقدام ارزشمند، دانشگاه آزاد اقلید شهرستان آباده نیز از مهرماه سال جاری اقدام به تدریس حسابداری در قالب کارگاه عملی با سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده است. در پایان دوره مذکور به کلیه دانشجویان یک پروژه عملی سپرده می‌شود که موظف می‌باشند کم و کیف این پروژه را در سیستم مالی یکپارچه نوسا پیاده سازی نمایند.

خاطر نشان باید نمود که به کلیه دانشپذیران دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا به همراه گواهینامه آموزشی مورد تاًیید شرکت نوسا ارائه می‌گردد، جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.

training@nosa.com

اخذ تائیدیه فنی سیستم مالی یکپارچه نوسا از شورای عالی انفورماتیک کشور ۱۳۹۱/۷/۳

با توجه به این  که در سال 91 شورای عالی انفورماتیک کشور، شرکت های فعال در این حوزه را ملزم به دریافت تاٌییدیه فنی نرم افزار نموده، مفتخریم به اطلاع مشتریان عزیز برسانیم که سیستم مالی یکپارچه نوسا در تاریخ 91/06/28 موفق به دریافت این تاییدیه گردیده است.

 

لیست مشتریانی که در هفته‌های اخیر به خانواده مالی نوسا پیوستند ۱۳۹۱/۷/۱