۱۳۹۷
۱۳۹۵
۱۳۹۴
۱۳۹۳
۱۳۹۲
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
۱۳۸۸
۱۳۸۷
۱۳۸۶
۱۳۸۵
۱۳۸۴
۱۳۸۲
همه ماه‌ها
اردیبهشت
تیر
مرداد
مهر
آبان
اسفند
بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست از شرکت نوسا ۱۳۹۳/۵/۲۲

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دیروز(سه شنبه) دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان به همراه دکتر معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست به بازدید از مرکز رشد و شرکت نوسا که از جمله مجموعه‌های دانش بنیان حوزه فناوری می‌باشد، پرداختند.
براساس این گزارش، گفت و گو با کارشناسان و مسئولان شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) که مستقر در پارک فناوری پردیس می‌باشد از بخش‌های مهم این بازدید بوده است.

در این بازدید معاون رئیس جمهور با بیان این‌که دانشگاه و صنعت به صورت مستقیم نمی‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند، افزود: در این میان به حلقه‌های واسطه‌ای همچون مراکز رشد، پارک های علم و فناوری، شرکت های دانش بنیان و... نیاز است تا بتوان نتیجه لازم را گرفت.
آقای ستاری رسالت اصلی پارک های علم و فناوری را حمایت از ایده‌های نو و خلاق، دانستند.

خانم ابتکار نیز در این دیدار گفت و گو با کارشناسان و مسئولان شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک فناوری پردیس، با محوریت حفاظت از محیط زیست، رفع آلودگی‌های موجود در آب و هوا، بررسی مقابله با ریزگردها و ایجاد راهکارهایی برای ارتقای کیفیت محیط زیست با بهره گیری از فناوری های نوین را در برنامه خود قرار داده بود.

http://www.isti.ir/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=172&newsview=1694


 

 

 

 
کليه حقوق اين سايت برای شرکت نرم ‏افزار و سخت‏ افزار ايران (نوسا) محفوظ مي باشد. ۱۳۹۰

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس