۱۳۹۷
۱۳۹۵
۱۳۹۴
۱۳۹۳
۱۳۹۲
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
۱۳۸۸
۱۳۸۷
۱۳۸۶
۱۳۸۵
۱۳۸۴
۱۳۸۲
همه ماه‌ها
اردیبهشت
تیر
مرداد
مهر
آبان
اسفند
ارائه نسخه جدید سیستم مالی یکپارجه نوسا (نگارش 406) ۱۳۹۳/۱۲/۲۷

رمز پویایی و ماندگاری مجموعه‌های رو به رشد، ارتباط موثر با صنعت دانش بنیان می‌باشد. شرکت نوسا در کنار مشتریان خود، با تمرکز به ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت، همواره ارتباط علمی متقابل و بهینه با کاربران نرم‌افزارهای مالی خود داشته است. این ارتباط مستمر منجر به جلوه‌گرشدن نیاز‌ها و خواسته‌های مشتریان همسو با نیازهای جدید صنعت حسابداری شده و آن‌ها را از حالت بالقوه به بالفعل تبدیل می‌نماید.
احترام به خواسته‌ها و نیازهای معقول مشتریان همواره جزء سیاست‌های اصلی شرکت نوسا می‌باشد. اینگونه درخواست‌ها، با طبقه‌بندی و اولویت‌دهی، تحت ساختاری یکپارچه در قالب سیستم‌های نرم‌افزاری نوسا در نسخه‌های جدید نمود پیدا می‌نماید.

 

نسخه جدید (نگارش 4.06) سیستم مالی یکپارچه نوسا با توجه به رویکردهای بالا در کمتر از 7 ماه از نسخه قبلی (ویرایش 4.05) در اسفند ماه 1393 بصورت رایگان در اختیار کاربران محترم شرکت نوسا قرار گرفت. در این نسخه امکانات مهمی همچون صدور اطلاعات برای سامانه نظارت الکترونیکی دیوان محاسبات کشور (طرح سنا)، سیستم متمرکز صدور اطلاعات به اکسل برای ارائه انواع صورتهای مالی و گزارش‌های برون سازمانی، تراز آزمایشی جامع  و ... به ساختار اصلی سیستم مالی یکپارچه نوسا اضافه شده است.

جهت اطلاع از سایر امکانات اضافه شده در نسخه جدید به لینک زیر مراجعه نمایید.          

 

همچنین برای دریافت نسخه جدید و تغییر نسخه، علاوه بر مراجعه به سامانه پشتیبانی سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌توانید با واحد پشتیبانی نوسا تماس حاصل نمایید.
 

 

 
کليه حقوق اين سايت برای شرکت نرم ‏افزار و سخت‏ افزار ايران (نوسا) محفوظ مي باشد. ۱۳۹۰

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس