۱۳۹۷
۱۳۹۶
۱۳۹۵
۱۳۹۴
۱۳۹۳
۱۳۹۲
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
۱۳۸۸
۱۳۸۷
۱۳۸۴
۱۳۸۳
۱۳۸۲
۱۳۸۱
۱۳۸۰
همه ماه‌ها
فروردین
اردیبهشت
خرداد
مهر
آبان
دی
انعقاد تفاهم نامه کنسرسیوم کتابخانه های تخصصی استان قم با شرکت نوسا ۱۳۹۴/۱/۲۵

در راستای اهداف شرکت نوسا مبنی بر ارائه خدمات هر چه بهتر و با کیفیت بیشتر به استفاده کنندگان از نرم افزار کتابخانه ای سیمرغ و گسترش ارائه خدمات به مشتریان، در بهمن ماه سال 1393 طرحی به نمایندگان اعضای کنسرسیوم، شامل ارتقای سطح کیفی و فنی کتابخانه های تخصصی استان قم و ایجاد سهولت در تجهیز آنها به سیستم کتابخانه دیجیتال سیمرغ ارائه شد که با استقبال چشمگیر اعضای کنسرسیوم مواجه و با جدیت بیشتری پیگیری شد. سرانجام در تاریخ 1393/12/11 طی جلسه ای با حضور نمایندگانی از اعضای کنسرسیوم استان قم و شرکت نوسا، تفاهم نامه کنسرسیوم کتابخانه های تخصصی استان قم به تایید و امضای طرفین کنسرسیوم رسید و از نیمه اسفند ماه سال 1393 عملیاتی شد.

از جمله مراکز حاضر در کنسرسیوم می توان به پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، دانشگاه ادیان و مذاهب، دانشگاه قم، دانشگاه مفید، مسجد اعظم، آیت الله حائری، جامعه الزهرا، دفتر تبلیغات اسلامی، دانشگاه باقرالعلوم، مرکز عالی حوزوی معصومیه، موسسه امام خمینی، مرکز دائره المعارف علوم عقلی، مرکز جهانی اهل بیت، مجمع عالی حکمت اسلامی، خبرگان رهبری، پردیس فارابی دانشگاه تهران، مدرسه اسلامی هنر، موسسه اخلاق و تربیت، کتابخانه ادبی و هنری دفتر تبلیغات اسلامی، مهدیه و ... اشاره کرد.

در پی جلسات متعدد بین طرفین بر نحوه ادامه همکاری فی ما بین کتابخانه ها و شرکت نوسا و روند بررسی و آماده سازی زیر ساخت های امانت بینکتابخانه ای مورد بحث قرار گرفت و ایده هایی برای پیشبرد این فرآیند داده شد.

 
کليه حقوق اين سايت برای شرکت نرم ‏افزار و سخت‏ افزار ايران (نوسا) محفوظ مي باشد. ۱۳۹۰

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس