۱۳۹۷
۱۳۹۶
۱۳۹۵
۱۳۹۴
۱۳۹۳
۱۳۹۲
۱۳۹۱
۱۳۹۰
۱۳۸۹
۱۳۸۸
۱۳۸۷
۱۳۸۴
۱۳۸۳
۱۳۸۲
۱۳۸۱
۱۳۸۰
همه ماه‌ها
خرداد
مرداد
شهریور
آبان
دی
ارائه نسخه 1.6 نرم‌افزار هدیه ققنوس ۱۳۹۵/۶/۳

نسخه جدید نرم‌افزار هدیه ققنوس(1.6) ارائه شد. از ویژگی‌های مهم این نسخه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ابزار ترجمه: یکی از فن‌آوری‌ها مهم و کاربردی که دراین نسخه از نرم‌افزار قرار گرفته است ابزار ترجمه می‌باشد. ابزار ترجمه ابزاری عمومی در برنامه است که می‌تواند برای ترجمه تقریباً تمام محتویاتی که از طریق برنامه ارائه می‌شود به کار رود.
  • روش جدید در تنظیم جستجوهای دلخواه: دراین نسخه برای کمک بیشتر به کاربر جهت جستجوی بهتر منابع و همچنین رسیدن به بهترین جواب موردنظر، امکان تازه‌ای تحت عنوان "شرایط بیشتر" به محاوره جستجو اضافه شده است. ازاین طریق کاربر می‌تواند شرایط بیشتری در هنگام جستجو اضافه کند، بنابراین نتایج بدست آمده از جستجو محدودتر و به نتیجه موردنظر کاربر نزدیکتر خواهد بود.
  • ابزار‌های کمکی تنظیم جستجوهای دلخواه: ابزارهای کمکی تنظیم جستجو در این نسخه از زیرساخت ققنوس کمک گرفته شده‌اند تا به کاربران در استفاده از مستندات و تنظیم جستجوهای درست یاری برسانند. کافی است کاربر، جستجوی مورد نظر خود را با کمترین اطلاعات در دسترس آغاز نماید. این ابزارها هر یک به نوبه خود متناسب با اطلاعات موردنظر جایگزین‌هایی را به کاربر پیشنهاد می‌دهند تا او را برای تنظیم یک جستجوی صحیح و رسیدن به بهترین جواب یاری کنند.

 

دریافت نسخه 1.6 نرم‌افزار هدیه ققنوس


 

 
کليه حقوق اين سايت برای شرکت نرم ‏افزار و سخت‏ افزار ايران (نوسا) محفوظ مي باشد. ۱۳۹۰

نوسا در شبکه های اجتماعی کانال نوسا در آپارات کانال نوسا در یوتیوب نوسا در لینکدین نوسا در فیسبوک نوسا در اینستاگرام کانال نوسا در تلگرام نوسا در توییتر نوسا در گوگل پلاس