Menu

معرفی گروه تخصصی IRAN-RFID

گروه تخصصی IRAN RFID با هدف فعالیت در کلیه زمینه های مرتبط با تکنولوژی RFID شروع به فعالیت نمود. مشاوره، طراحی، پیاده سازی راه حل های جامع اتوماسیون مبتنی بر تکنولوژی RFID و همچنین تامین و ارائه تجهیزات سخت افزاری مربوطه از جمله فعالیت های اصلی IRAN RFID می باشد. همکاری گروه با شرکت نرم افزار و سخت افزار ایران (نوسا) در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای لازم جهت تحقق راه حل های ارائه شده، توان فنی گروه را جهت انجام خدمات فنی با کیفیت بالا، مضاعف نموده است. از طرفی تجربه گروه تخصصی IRAN RFID در خصوص تحقیق و پژوهش مداوم در بازار بین المللی RFID و همچنین تست و پایش سخت افزارهای مربوطه و شناسائی شرکت های معتبر خارجی که سخت افزارهای با کیفیت بالا تولید می نمایند از جمله فعالیت های دائمی این گروه می باشد. بدین ترتیب این گروه آمادگی تامین و ارائه سخت افزارهای RFID با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و ارائه آن به مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن میسر نموده است. 

 

تامین تجهیزات RFID

گروه تخصصی IRAN RFID متشکل از تیم حرفه ای فنی و بازرگانی بین المللی، آماده تامین کلیه تجهیزات RFID در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد. در این راستا متخصصان این گروه معتقد هستند با توجه به ماهیت Hi-Tech تکنولوژی RFID باید توجه ویژه ای به کیفیت نمود زیرا در صورت عدم تامین کیفیت در کلیه اجزای راه حل مبتنی بر RFID اعم از سخت افزار، نرم افزار و پیاده سازی و تحقق سیستم، عملا نمی توان انتظار عملکرد صحیح از کل سیستم را داشت. با این رویکرد کمپانی هائی که IRAN RFID اقدام به عرضه سخت افزارهای آنان در ایران می نماید همگی به لحاظ کیفیت جزء بهترین های موجود در دنیا می باشند و محصولات آنان با بهترین قیمت ممکن در ایران، به مشتریان عرضه می گردد. 

همکاران تجاری

نمایندگی انحصاری شرکت UPM

 این شرکت از سال 1997 در زمینه‌ی توسعه سیستم‌های مبتنی بر RFID فعالیت می‌کند و ظرف مدت کوتاهی به یکی از سازمان‌های پیشرو در جهان در این زمینه تبدیل شده به طوری که طبق تحقیقات موسسه پژوهشی ABI Research که در آوریل 2008 منتشر شده از لحاظ کیفیت محصولات و بزرگی بازار در دنیا کمپانی UPM Raflatac رتبه نخست در زمینه تولید برچسب های LF، HF، UHF را داراست. همین موسسه در آگوست سال 2011 مقام اول را برای خلاقیت وپیاده سازی شناسه های UHF به UPM اعطا کرد. لازم به ذکر است که سازمان‌های بزرگی مانند HP، Sony، Toshiba، Hyundai، KIA، Edward Lifesciences، Moscow Metro، Munich Public Library، Thailand Post ... از محصولات UPM جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات خود استفاده می‌کنند. همچنین شرکت UPM تاکنون سهم بسزائی در پیاده سازی تکنولوژی RFID در بسیاری از کتابخانه‌های دنیا داشته‌است. شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) به عنوان نماینده انحصاری محصولات UPM Raflatac در ایران می‌باشد.

 نمایندگی شرکت Feig Electronics

 این کمپانی در سال 1970 تاسیس شد و هم اکنون با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تولید و توسعه تجهیزات RFID علاوه بر اجرای پروژه‌های متعدد در زمینه سیستم‌های کنترل تردد و سنسورهای ترافیک، به صورت فعال با طرح‌های تحقیقاتی در دانشگاه‌ها و موسسات صنعتی معتبر دنیا همکاری دارد. خانواده داده‌خوان‌های (Feig (OBID یکی از محصولات اصلی و تولیدات عمده‌ی این شرکت می‌باشد. این محصولات شامل داده‌خوان‌های LF، HF، UHF و آنتن‌های سازگار با این محصولات و هم‌خوان با استاندارد‌های روز دنیا هستند. این شرکت در سال 2008 برای طراحی سری‌های classic و classic-pro خود برنده جایزه معروف “International Award Good Design” شد که معروف‌ترین جایزه در دنیا در زمینه طراحی محصولات جدید است که سالانه از طرف موزه معماری و طراحی شیکاگو به سازمان برگزیده ا عطا می‌شود. همچنین در سال 2010 ، Feig برای طراحی آنتن‌های HF و داده‌خوان دور برد UHF خود برنده جایزه Red Dot Design شده که یکی از مطرح ترین جوایز دنیا در زمینه‌ی طراحی‌های منحصر به فرد می‌باشد.