Menu

موسسه‌های آموزشی

یکی از اهداف و برنامه‌های شرکت نوسا، ارتقای سطح علمی و ذائقه‌ی کاربری جامعه‌ی استفاده کنندگان از نرم‌افزارهای مالی، از جمله سیستم مالی یکپارچه نوسا است. این مهم، همچنان که به عنوان یکی از ارزش‌های اجتماعی شرکت نوسا مورد توجه قرار می‌گیرد، می‌تواند در راهبری و استفاده هر چه بهتر از نرم‌افزارهای تولیدی این شرکت، ایفای نقش نماید. در راه نیل به هدف پیش گفته، شرکت نوسا با قریب به صد موسسه آموزشی به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا و مباحث علمی مرتبط با آن در سرتاسر ایران همکاری می‌کند. این همکاری شامل ارائه خدمات رایگانی است که بر حسب میزان همکاری متقابل و کیفیت فضا و محتوای آموزشی هر موسسه، متفاوت خواهد بود. این خدمات شامل موارد ذیل می‌باشد:

  • آموزش اساتید نخبه
  • تجهیز کارگاه آموزشی موسسه به سیستم مالی یکپارچه نوسا
  • ارائه پکیج نرم افزار هدیه‌ی نوسا به تعداد دانش‌پذیران
  • همکاری در زمینه‌ی ارائه سرفصل‌های آموزشی
  • همکاری در زمینه‌ی طراحی آزمون پایان دوره
  • همکاری در زمینه‌ی ایجاد فضایی به منظور ورود دانش پذیران نخبه‌ی هر دوره به بازار کار

برگزاری این دوره‌های آموزشی، امکان آماده سازی نیروی آماده به کار جهت مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا و همچنین افزایش سطح علمی استفاده کنندگان از سیستم را فراهم می‌آورد. ذکر این نکته ضروری است، که مشتریان سیستم مالی یکپارچه نوسا، به منظور استفاده از خدمات آموزشی رایگان نرم‎افزار، می‌توانند ضمن مطالعه‌ی ضوابط خدمات پس از فروش سیستم مالی یکپارچه نوسا، با واحد پشتیبانی شرکت در شهر محل سکونت خود تماس حاصل نمایند. در ادامه، با برخی از این موسسات آموزشی آشنا خواهید شد.مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران با دارا بودن عنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری، یکی از بزرگترین مراکز آموزشی کشور شناخته می‌شود. این مرکز با دارا بودن بیش از 50 شعبه در سراسر کشور و با استفاده از روش‌های نوین آموزشی سعی در آماده‌سازی کارآموزان جهت حضور موثر در بازار کار را دارد. در این راستا با توجه به این موضوع که نرم‌افزار نوسا یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای روز بازار می باشد و آشنایی با ساختار یکپارچه سیستم مالی نوسا نقش بسزایی در سازگاری کاربران با هرگونه سیستم مالی را ایفا می‌نماید. مجتمع فنی تهران اقدام به برگزاری دوره‌های حسابداری مکانیزه و همچنین آشنایی با چرخه حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا، تحت قالب کلاس‌های آموزشی و کارگاهی نموده است. در این کلاس‌‌ها سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت مدون و کاربردی آموزش داده می‌شود. همچنین به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد و در انتهای دوره نیز گواهینامه مورد تایید شرکت نوسا به دانش آموختان اعطاء می‌گردد.

دانشگاه سراسری یزد

دانشگاه یزد در ۱۸ بهمن ماه ۱۳۶۷ با پذیرش ۳۸ دانشجو در رشته عمران به طور رسمی آغاز به کار کرد. این دانشگاه در مهرماه سال ۱۳۷۰ دانشگاه تربیت معلم سابق یزد(دانش سرای عالی یزد) را تحت پوشش خود قرار داد و این دو مرکز آموزشی در یکدیگر ادغام شده و تحت عنوان "دانشگاه یزد" به فعالیت‌های علمی و آموزشی خود ادامه دادند. در حال حاضر 8500 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند كه 60 درصد آنها غیربومی هستند. این دانشگاه با 18سال سابقه فعالیت به عنوان یك دانشگاه جوان و موفق در كشور در حال فعالیت است كه دارای 60 رشته كارشناسی و 35 رشته كارشناسی ارشد و 4 رشته دكترا می‌باشد. شرکت نرم افزار و سخت‌افزار ایران در راستای همکاری آموزشی با مراکز آموزش عالی معتبر در سراسر کشور و با توجه به نیاز دانشجویان رشته حسابداری به یادگیری نرم‌افزار کاربردی در زمینه رشته تحصیلی خود که مورد تائید جامعه حسابداران نیز باشد، اقدام به برگزاری کلاس‌های عملی آشنایی با سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی نموده است. خاطر نشان باید نمود که به کلیه دانشجویان شرکت کننده در دوره‌های مذکور علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) نیز ارائه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد

با توجه به توسعه روز افزون حضور نرم‌ افزارهای پر قدرت حسابداری در شرکت‌ها و موسسات و تمایل دانشجویان رشته حسابداری به فراگیری نرم افزارهای کاربردی مرتبط با رشته تحصیلی خود، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد اقدام به برنامه ریزی جهت افزایش مهارت دانشجویان این رشته تحصیلی برای حضور کارآمد در بازار کار نموده است. در همین راستا دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد در یکی از واحد های درسی اجباری رشته حسابداری تحت عنوان "کاربرد نرم افزار های رایانه‌ای در حسابداری" دانشجویان را ملزم نموده که با جمع آوری فرم‌های مربوطه، اقدام به پیاده‌سازی عملیات مالی مجموعه مذکور در سیستم مالی هدیه نوسا نمایند. لازم به ذکر است کلیه اقدامات انجام شده به همراه اسناد و مدارک مربوطه به عنوان پروژه عملی در داخل کارگاه کامپیوتر توسط اساتید نوسا راهبری می‌شود.

شرکت راهبردهای تعالی مدیریت پایدار

شرکت «راهبردهای تعالی مدیریت پایدار» حاصل تجربه جمعی از مشاوران متخصص در حوزه های مختلف مالی، مدیریت و منابع انسانی می‌باشد که هرکدام بیش از پانزده سال در زمینه آموزش‌های سیستم مالی، طراحی ساختار و سیستم‌های اطلاعاتی مالی و اطلاعاتی مدیریت و طراحی راهکارهای جامع نرم‌افزاری تجربه داشته‌اند.
واحد آموزش مدیریت پایدار در راستای توسعه فرهنگ مالی و استفاده اثربخش از نتایج سیستمهای اطلاعاتی مدیریت مالی در تصمیمات مدیریتی، اقدام به طراحی و برگزاری دوره های کاربردی در حوزه‌های مختلف حسابداری، مدیریت گردش کالا و طراحی و اجرای سیستم‌های یکپارچه مالی به کمک نرم افزار نوسا در سطوح مدیریتی و کارشناسی نموده است.

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد

اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد با دارا بودن بیش از 14 مرکز آموزشی مستقیم و بیش از 340 مرکز تابعه، به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزشی استان یزد می‌باشد که در 31 رشته آموزشی که یکی از آنها حسابداری می‌باشد دانشپذیر دارد. طی تفاهم نامه آموزشی که در تاریخ 91/04/22 بین واحد آموزش شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و انجمن صنفی فنی وحرفه‌ای یزد منعقد شد، قرار بر این شد تا دوره‌های کاربردی سیستم مالی یکپارچه نوسا در این مراکز تحت استاندارد فنی و حرفه‌ای برگزار شود و گواهینامه معتبر پایان دوره، مورد تائید شرکت نوسا و انجمن صنفی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای به دانش‌آموختگان محترم ارائه گردد وجهت ممارست بیشتر دانش‌آموختگان محترم به تک تک این عزیزان سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهان

باتوجه به همکاری مدون آموزشی صورت گرفته بین پرسنل دفتر اصفهان شرکت نرم افزار و سخت‌ا‌فزار ایران (نوسا) و دانشگاه علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی اصفهلن، اساتید صاحب فن رشته حسابداری این دانشگاه با سیستم مالی یکپارچه نوسا بطور کامل آشنا شدند، کار آموزش کاربردی نوسا را در قالب پروژه تخصصی از پاییز 91 شروع نموده‌اند. لازم به ذکر است، ضمن اهداء بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا به دانشجویان، در پایان دوره نیز از طرف شرکت نوسا به دانشپذیران، گواهینامه پایان دوره نیز اعطا خواهد شد.

موسسه آموزش عالی شهید اشرفی اصفهانی

شرکت نوسا در راستای تعامل با دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور درخصوص برگزاری دوره‌های آموزش حسابداری کاربردی و با هدف افزایش مهارت دانشجویان رشته حسابداری در ورود به بازار کار، پس از برگزاری موفقیت آمیز این دوره‌ها در دانشگاه اصفهان، موسسه آموزش عالی صبح صادق و همچنین مرکز رشد ICT شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، اکنون اقدام به برگزاری کارگاه "آموزش حسابداری در چارچوب سیستم مالی یکپارچه نوسا" در موسسه آموزش عالی شهید اشرفی اصفهانی نموده است. این کارگاه بصورت متوالی برگزار می‌گردد و به کلیه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد. همچنین در پایان دوره از طرف شرکت به کلیه دانشجویان، گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

موسسه مشاوران تحلیل سیستم اصفهان

شرکت خدمات مالی و حسابداری گروه مشاوران تحلیل سیستم با دارا بودن 3 شعبه در استان اصفهان، اولین کلینیک تخصصی حسابداری و حسابرسی در این استان می‌باشد. همچنین این مرکز با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه اصفهان اقدام به برگزاری دوره‌های حسابداری می‌نماید. شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در ادامه برگزاری کارگاه‌های آموزش حسابداری کاربردی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش حسابداری در موسسه مشاوران تحلیل سیستم اصفهان نموده است. این کارگاه بصورت متوالی در هر ماه برگزار می‌گردد و به‌ کلیه شرکت‌کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا و گواهینامه پایان دوره ارائه می‌گردد.

پارک علم و فن آوری استان یزد

با توجه به گسترش حضور شرکت نوسا در استان یزد و اقبال عمومی موسسات و شرکت‌ها از سیستم مالی یکپارچه نوسا بسیاری از کاربران در استان مذکور خواهان یادگیری مباحث عملی حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا می‌باشند. در همین راستا شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با تقبل هزینه برگزاری این کلاس‌ها، اقدام به برگزاری کلاس کاربردی حسابداری در قالب کارگاه عملی نموده است، این کلاس‌ها هر ماه یک بار در پارک علم و فناوری استان یزد برگزار می‌شود. شایان ذکر است حضور در کلاس فوق بصورت رایگان می‌باشد و به کلیه شرکت‌کنندگان در این دوره سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه فنی حرفه‌ای شهید مهاجر اصفهان

شرکت نوسا در ادامه برگزاری کارگاه‌های آموزش حسابداری کاربردی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، اقدام به برگزاری کارگاه " آموزش حسابداری در چارچوب سیستم مالی یکپارچه نوسا " در دانشگاه فنی حرفه‌ای شهید مهاجر اصفهان نموده است. این کارگاه بصورت متوالی برگزار می‌گردد و به کلیه شرکت‌کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد. همچنین در پایان دوره از طرف شرکت به کلیه دانشجویان، گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه

یکی دیگر از مراکز آموزش عالی در استان اصفهان که اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده است، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه می باشد. کلاس‌های مذکور بصورت کارگاه عملی برگزار می‌شود و به کلیه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد. همچنین در پایان دوره از طرف شرکت به کلیه دانشجویان این کارگاه، گواهینامه پایان دوره اعطا خواهد شد.

موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان یزد

یکی از موسسات آموزشی معتبر در استان یزد که به امر آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در این استان می‌پردازد موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان یزد می‌باشد.این موسسه آموزش عالی، در قالب درس کاربرد نرم‌افزارهای رایانه‌ای در حسابداری که سه واحد اجباری می باشد اقدام به آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا نموده است، قابل ذکر است که به کلیه شرکت کنندگان در این دوره سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد همچنین به دانش آموختان گواهی پایان دوره کلاس مذکور ارائه می‌شود.

دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد

از جمله مراکز آموزشی در استان یزد که به آموزش کاربردی سیستم مالی نوسا در این استان می‌پردازند می‌توان دانشگاه جامع علمی کاربردی میبد را نام برد، این دانشگاه اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش نوسا تحت قالب کاربرد کامپیوتر در حسابداری نموده است، این کلاس‌ها بصورت مدون در ترم های آموزشی این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود و به کلیه دانش آموختگان گواهی پایان دوره و همچنین سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

آموزشکده فنی و حرفه‌ای سماء خوراسگان

با توجه به استقبال کم نظیر دانشجویان و همچنین همکاری مدونی که از پاییز سال 90 بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و آموزشکده فنی و حرفه‌ای سماء خوراسگان صورت گرفته است، در سال‌های متمادی نیز دانشجویان با همکاری اساتید مربوطه، در حال آموزش نرم‌افزارهای حسابداری، انبار و فروش در قالب یک پروژه تخصصی می‌باشند. لازم به ذکر است، به کلیه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا اهدا می‌گردد. همچنین مقرر شده است به کلیه دانشجویانی که موفق به ارائه پروژه تخصصی تعریف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت، گواهینامه پایان دوره اعطا گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردکان

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) در ادامه برگزاری دوره‌های کاربردی آموزش حسابداری مکانیزه با سیستم مالی یکپارچه نوسا، اقدام به برگزاری کلاس آموزش حسابداری کاربردی در دانشگاه آزاد اسلامی - واحد اردکان نموده است. این کلاس‌ها در قالب درس سیستم‌های اطلاعاتی حسابداری، برگزار می‌شود. شایان ذکر است از کلاس‌های مذکور استقبال مناسبی از جانب دانش‌پذیران صورت گرفت، همچنین به کلیه شرکت کنندگان در این کلاس‌ها گواهی پایان دوره و سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجن

شرکت نوسا پس از برگزاری موفقیت آمیز کارگاه‌ "آموزش حسابداری در چارچوب سیستم مالی یکپارچه نوسا"در سال 90، در ترم‌های جدید آموزشی نیز اقدام به برگزاری کارگاه مذکور در دانشگاه آزاد اسلامی – واحد بروجن می‌نماید. لازم به ذکر است، به کلیه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا اهدا گردید. همچنین مقرر شده است به کلیه دانشجویانی که موفق به ارائه پروژه تخصصی تعریف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت نوسا، گواهینامه پایان دوره معتبر اعطا گردد.

موسسه آموزش عالی امین فولادشهر

با توجه به گسترش برگزاری کارگاه‌های "آموزش حسابداری در چارچوب سیستم مالی یکپارچه نوسا" در موسسات آموزش عالی و دانشگاه‌ها در استان اصفهان، از آذر ماه سال 91 اولین دوره کارگاه آموزشی نرم‌افزار نوسا با همکاری پرسنل دفتر اصفهان در موسسه آموزش عالی امین فولاد شهر برگزار گردید. در این دوره دانشجویان با نحوه انجام یک پروژه واقعی در قالب نرم‌افزار نوسا آشنا می‌شوند. سپس به کلیه فراگیران مذکور سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد

در راستای همکاری شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران با مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها بصورت کارگاه‌های آموزش حسابداری در استان اصفهان دانشگاه آزاد اسلامی – واحد دولت آباد نیز به جمع همکاران آموزشی نوسا پیوست. این واحد دانشگاهی اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش نوسا تحت قالب واحد درسی کاربرد کامپیوتر در حسابداری به عنوان یکی از واحدهای درسی اصلی رشته حسابداری نموده است. در این واحد درسی دانش پذیران در قالب یک پروژه واقعی با مفاهیم حسابداری آشنا شده، و سپس به ثبت سند و گزارشگیری می‌پردازند. به کلیه دانشجویانی که این واحد درسی را با موفقیت به پایان رسانند، از طرف شرکت گواهینامه پایان دوره و همچنین سیستم مالی هدیه نوسا اعطاء خواهد شد.

موسسه آموزش عالی شاندیز

موسسه آموزش عالی شاندیز با دارا بودن بیش از 1800 دانشجو در رشته‌های مختلف تحصیلی بالاخص حسابداری، یکی از مراکز معتبر آموزش عالی در استان خراسان رضوی می‌باشد که از اساتید به نام رشته حسابداری بهره می‌جویند. با توجه به نیاز دانشجویان حسابداری این دانشگاه به یادگیری عملی یک نرم‌افزار معتبر در زمینه حسابداری و با توجه به اینکه سیستم مالی هدیه نوسا بسیار کارا جهت انجام آموزش حسابداری می‌باشد همکاری آموزشی مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه شاندیز برقرار شده است که امید است این همکاری سالیان سال ادامه پیدا کند.

دانشگاه علمی و کاربردی علویجه اصفهان

با استقبال اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی علویجه از برگزاری موفقیت آمیز کارگاه‌ "آموزش حسابداری در چارچوب سیستم مالی یکپارچه نوسا"در سال 90، این کارگاه یک روزه مجددا برای گروه‌های دیگری از دانشجویان در ترم های آتی برگزار می‌گردد. لازم به ذکر است، به کلیه شرکت کنندگان، بسته نرم‌افزاری سیستم مالی هدیه نوسا اهدا می‌گردد. همچنین مقرر شده است به کلیه دانشجویانی که موفق به ارائه پروژه تخصصی تعریف شده توسط استاد شوند، از طرف شرکت، گواهینامه پایان دوره اعطا گردد.

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد با دارا بودن 7 مرکز آموزش عمومی در سطح استان یزد مسئولیت نیازسنجی، تدوین، برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت را برعهده دارد. این مراکز که در شهرهای یزد (5 مرکز)، اردکان (یک مرکز) و میبد (یک مرکز) قراردارند سالانه پذیرای هزاران نفر از فراگیران می باشند که در دوره های گوناگون و در قالب گروه های آموزشی مختلف آموزش می‌بینند. یکی از گروههای آموزشی که دانشپذیران زیادی را بخود اختصاص داده است گروه حسابداری می‌باشد طی تفاهم‌نامه آموزشی منعقد شده در تاریخ 91/04/01 بین واحد آموزش شرکت نوسا و معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی یزد، قرار بر این شد که کلاس‌های کاربردی حسابداری در قالب سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت مدون در این واحد آموزشی برگزار شود، در همین راستا کلیه اساتید مربوطه با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شدند و همچنین جهت ممارست دانشجویان محترم، سیستم مالی هدیه نوسا به آنها ارائه گردید

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری

یکی از دانشگاه‌های معتبر در جنوب شهر تهران که دارای رشته‌های تحصیلی متنوعی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد می‌باشد، دانشگاه آزاد اسلامی – واحد شهر ری می‌باشد، که با دارا بودن بیش از 20000 دانشجو یکی از پر جمعیت ترین دانشگاه‌های کشور است. این مجموعه آموزشی دارای 6 دانشکده فعال می‌باشد که یکی از آن‌ها دانشکده حسابداری است. با توجه به نیاز دانشجویان محترم رشته حسابداری به فراگیری کاربردی یکی از نرم افزارهای معتبر صنعت و با توجه به استقبال اساتید صاحب فن رشته حسابداری در بکارگیری سیستم مالی یکپارچه نوسا در کارگاه‌های آموزش حسابداری، همکاری مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه آزاد اسلامی – واحد شهر ری برقرار شد. در این دانشگاه کلیه کارگاههای آموزش حسابداری مجهز به سیستم مالی یکپارچه نوسا گردید و اساتید صاحب فن این رشته نیز با سیستم مالی یکپارچه نوسا بطور کامل آشنا شدند و کار آموزش کاربردی نوسا بصورت عملی شروع شد. خاطر نشان باید نمود به کلیه شرکت کنندگان در کلاس‌های مذکور سیستم مالی هدیه نوسا اهدا می‌شود

مجتمع آموزشی آبان

مجتمع آموزشی آبان در سال 1377 با دریافت مجوز آموزش دوره‌های کامپیوتر، از سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای استان کرمان، فعالیت خود را آغاز نمود. این مرکز در سال 1379 موفق به دریافت مجوز آموزش حسابداری از آن سازمان شد و تا کنون با بیش از 12 سال سابقه در زمینه حسابداری، بیش از 120 دوره حسابداری را برگزار نموده است. با توجه به سابقه موفق آموزشگاه آبان در تدریس حسابداری، شرکت نوسا اقدام به همکاری آموزشی با این موسسه آموزشی نمود، هم جهت با این اقدام، کلیه اساتید محترم این آموزشگاه با سیستم مالی یکپارچه نوسا بصورت عملی آشنا شدند و فرآیند آموزش حسابداری با سیستم مالی یکپارچه نوسا را آغاز نمودند. خاطر نشان باید نمود در پایان دوره آموزشی به کلیه دانشپذیران علاوه بر گواه آموزشی پایان دوره، سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

دانشگاه‌ علمی و کاربردی شهرداری یزد

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان یزد با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی-کاربردی در مهرماه 1387 تاسیس شده و بر اساس قوانین، مصوبات و مقررات مربوطه اداره می‌شود. مركزعلمی-كاربردی شهرداری از سال 1387 با اخذ مجوز لازم از دانشگاه جامع علمی و كاربردی و با عنایت به همت و مساعدت جناب آقای مهندس میروكیلی شهردار محترم یزد و اعضای محترم شورای اسلامی شهر یزد و همچنین همكاری و همت اعضاء محترم هیئت مدیره و شورای سازمان،‌ تأسیس گردید. یکی از رشته‌های آموزشی این دانشگاه رشته حسابداری می‌باشد که دانشپذیران زیادی را به خود اختصاص داده است. با توجه به استقبال دانشجویان رشته حسابداری این دانشگاه نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزش کاربردی نرم‌افزار نوسا از پاییز سال 91 همکاری آموزشی مدونی بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران(نوسا) و دانشگاه علمی و کاربردی شهرداری یزد برقرار گردید. امید است این همکاری سالیان سال ادامه داشته باشد. خاطر نشان باید نمود کلیه کلاس‌های آموزشی مرتبط با سیستم مالی یکپارچه نوسا مجهر به سیستم مالی هدیه نوسا گردید و در پایان دوره مذکور به کلیه دانشجویان شرکت کننده گواهینامه پایان دوره معتبر مورد تاًیید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران ارئه می‌گردد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر در شهرستان اسلامشهر واقع در جنوب غربی تهران با دوازده كیلومتر فاصله از تهران قرار دارد. این دانشگاه دارای کلیه مقاطع آموزشی بجز دکتری تخصصی در سیستم‌های آموزشی تمام وقت، پاره وقت و آموزش معلمان و شش گروه عمده تحصیلی شامل: علوم انسانی , حسابداری،علوم پایه ،فنی و مهندسی، تربیت بدنی و هنر فعالیت می‌كند و 286 نفر عضو هیأت علمی تمام وقت دارد. یکی از رشته‌های تحصیلی این دانشگاه که همه ساله دانشجویان زیادی را در مقاطع تحصیلی مختلف جذب می‌نماید رشته حسابداری می‌باشد. با توجه به همکاری مدونی که از پاییز سال 90 بین شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) و دانشگاه آزاد اسلامی اسلامشهر صورت گرفته است، دوره‌های آموزش سیستم مالی یکپارچه نوسا در قالب کارگاه آموزشی به عنوان یکی از کارگاه‌های آموزشی پرطرفدار در این دانشگاه در هر ترم آموزشی برگزار می‌گردد و به کلیه شرکت کنندگان در دوره مذکور سیستم مالی هدیه نوسا ارائه می‌گردد.

موسسه آموزش عالی امام جواد (ع) یزد

بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مؤسسه آموزش عالی امام جواد(ع) یزد در بین 70 دانشگاه برتر کشور قرار دارد. گروه آموزشی حسابداری این مؤسسه از مهرماه 1385 با پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته حسابداری آغاز به کار نمود و از سال های 1386 و 1387 فعالیت های آموزشی خود را در مقاطع کارشناسی پیوسته حسابداری و کاردانی امور مالی و مالیاتی نیز گسترش داد. در حال حاضر این گروه با همکاری اساتیدی مجرب پذیرای قریب به 445 دانشجو در سه مقطع تحصیلی می باشد. همکاری شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) با این موسسه آموزشی همزمان با هفته حسابدار در آذر ماه سال 91 آغاز گردید و قرار بر این شد که اساتید محترم رشته حسابداری این موسسه آموزشی طی یک دوره کوتاه مدت با سیستم مالی یکپارچه نوسا آشنا شوند. همچنین در پایان هر دوره آموزشی به دانشجویان محترم علاوه بر سیستم مالی هدیه نوسا، گواهینامه معتبر مورد تائید شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران (نوسا) ارائه گردد.