Menu

امور مشتریان

امور مشتریان

با کلیک بر روی لینک‌های زیر، به بخش مورد نظر هدایت خواهید شد. توضیحات مربوط به هر قسمت، در ابتدای آن بخش در دسترس خواهد بود.

 

معرفی نماینده

با توجه به زیرساخت‌های نرم‌افزاری مهیا شده و به منظور ارتباط بهینه مشتریان با شرکت نوسا، معرفی یک نماینده به همراه شماره همراه و آدرس پست‌الکترونیکی الزامی می‌باشد. کلیه اطلاع‌رسانی‌ها و اعلامیه‌ها، به شماره و آدرس پست‌الکترونیکی اعلام شده ارسال خواهد شد. همچنین امکان ثبت و پیگیری درخواست دریافت خدمات پشتیبانی (تیکت) تنها از طریق همین شماره و پست‌الکترونیک میسر خواهد بود.

به همین جهت برای معرفی نماینده، لطفا با کلیک روی لینک "دریافت فرم معرفی نماینده"، فرم را دانلود کرده و پس از تکمیل، با استفاده از لینک "بارگذاری فرم معرفی نماینده" آن را ارسال نمایید.

 

ثبت درخواست دریافت خدمات پشتیبانی (تیکت)

ارائه خدمات پشتیبانی سریع و با کیفیت، دغدغه همیشگی شرکت نوسا بوده است. در همین راستا و به منظور ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، امکان ثبت و پیگیری درخواست دریافت خدمات پشتیبانی (تیکت) فراهم شده است. در سامانه ثبت و پیگیری درخواست دریافت خدمات پشتیبانی (تیکت)، ضمن تسریع ثبت و ارسال درخواست، امکان پیگیری و اطلاع از وضعیت تیکت‌ها نیز به صورت به لحظه میسر است.

با توجه به حساسیت برخی از خدمات درخواستی، می‌بایست فرم مربوط از طریق لینک‌های زیر دریافت و پس از تکمیل، مهر و امضاء، وارد سامانه‌ ثبت و پیگیری تیکت شوید.لازم به یادآوری است که به منظور ثبت تیکت، می‌بایست با شماره همراه نماینده معرفی شده، وارد سامانه شوید.
 

 

دریافت پیش فاکتور

شرکت نوسا برای تسریع در ارائه پیشنهاد‌ قیمت در خصوص محصولات و خدمات خود اقدام به راه‌اندازی راه‌کاری نموده تا دسترسی به این مستندات را به لحظه فراهم سازد.

جهت استفاده از این سرویس، پس از تماس و هماهنگی‌های لازم با واحد فروش شرکت نوسا، شناسه پیش‌فاکتور از طریق تماس تلفنی یا پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد. این شماره را در ناحیه "شناسه پیش‌فاکتور" در پایین صفحه وارد کرده و روی تکمه "تولید لینک" کلیک کنید. بلافاصله لینک دریافت پیش‌فاکتور در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با کلیک روی آن، دانلود مستند آغاز خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، با واحد فروش شرکت نوسا به شماره ۷۱۳۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

شناسه پیش‌فاکتور:    

 

ضوابط خدمات پس از فروش

شرکت نرم‌افزار و سخت‌افزار ایران در راستای ارائه هرچه بهتر خدمات نرم‌افزاری، اقدام به تبیین و تنظیم مجموعه ضوابط و قواعد فروش و پس از فروش نموده است. این ضوابط به کمک لینک‌های زیر قابل دریافت می‌باشند. لازم به ذکر است، مستندات مربوط به ضوابط فروش و پس از فروش که جزء لاینفک فروش نرم‌افزارها، نسخه‌ها، و سرویس‌های ابری نوسا می باشد با توجه به شرایط جاری تهیه شده و در طول زمان تغییرات احتمالی خواهد داشت. این تغییرات به صورت نسخه‌های جدید ارائه شده و شماره سریال ضوابط مربوط به صورتحساب مشتری همواره در پیش‌فاکتور درخواستی و از اول سال 1398 در فاکتورهای صادره به اطلاع مشتریان خواهد رسید. لذا خواهشمند است کاربران گرامی پس از مراجعه به پیش فاکتور دریافتی، اقدام به دریافت و مطالعه نسخه ضوابط مربوطه نمایند. ضوابط پس از فروش برای مشتریان همواره مطابق شماره درج شده در آخرین پیش‌فاکتور و یا فاکتور تایید شده توسط مشتری اعمال می‌گردد.

فهرست ضوابط فروش و خدمات پس از فروش نرم‌افزارهای نوسا

فهرست ضوابط فروش بروزرسانی‌ها و نسخ جدید نرم‌افزارهای نوسا

فهرست ضوابط فروش پشتیبانی محدود نسخ قدیمی نرم‌افزارهای نوسا

فهرست ضوابط فروش سرویس ابری نرم‌افزارهای نوسا

امکانات نسخه‌های جدید نرم‌افزار مالی یکپارچه نوسا

با توجه تغییرات مداوم محیط‌های پیاده‌سازی سیستم‌ها، شامل نسخه‌های جدید ویندوز، نسخه‌های جدید MS SQL Server و از طرف دیگر تصویب قوانین جدید و ایجاد نیازهای برون سازمانی تازه، مستلزم ایجاد امکانات جدید در زیر سیستم‌های گوناگون است و با توجه به الزامات قانونی مربوطه، ارائه نشدن این امکانات، می تواند زمینه ساز مشکلات فراوانی برای کاربران نرم‌افزار باشد.
علاوه بر دو مورد فوق، رفع خطاهای احتمالی موجود در زیر سیستم‌ها، و افزودن امکانات متنوع کاربردی به نرم‌افزارهای موجود، یکی دیگر از مواردی است، که ضرورت دریافت و استفاده از نسخه‌های جدید را آشکار می‌سازد. ذکر این نکته ضروری است که بخش زیادی از هزینه‌های تولید نرم افزار، مربوط به همین دست از تغییرات و بهبودها می‌باشد. اما از آنجا که شرکت نوسا، خود را در مقابل مشتریان فعلی خود مسئول می‌داند، بخش قابل توجهی از انرژی مربوط به تولید زیر‌سیستم‌های جدید را، صرف تغییرات پیش گفته نموده و در قالب نسخه‌های جدید، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. زیرا در عمل نرم افزارهایی که توانایی انطباق با این تغییرات را نداشته باشند، به مرور زمان قابلیت های خود را از دست می‌دهند و به همین جهت استفاده از آن‌ها مشکلات متعددی را برای کاربران به وجود می آورد.

استفاده کنندگان از نسخه‌های قبلی نرم افزارها، به منظور بهره مندی از امکانات نسخه‌های جدید و دریافت خدمات پشتیبانی، می‌بایست نسبت به بروزرسانی نرم‌افزار مورد استفاده به آخرین نسخه اقدام نمایند. برای این منظور با واحد فروش نرم‌افزارهای نوسا تماس حاصل فرمایید.

امکانات اضافه شده در آخرین نسخه‌ی نرم‌افزارهای نوسا

آرشیو امکانات نسخ قبلی (قدیمی) نرم‌افزارهای نوسا

نرم افزار یکپارچه مدیریت مالی نوسا